3v1: Štartér – nabíjačka –svietidlo

Nevyhnutná výbava na cestách, dovolenkách a všade tam kde nie je elektrická sieť. Už sa nemusíte obávať, či bude k dispozícii elektrická zásuvka pre vašich elektronických spoločníkov.

Je záchrancom pri zlyhaní akumulátora vo vozidle, ktoré nevie naštartovať. Slúži na naštartovanie automobilov, motocyklov, štvorkoliek, vodných a snežných skútrov, člnov, záhradných kosačiek. Prenosná nabíjačky a externá batéria pre vaše elektronické prístroje napr. mobilný telefón, tablet, MP3 prehrávač a pod.

Ultra ľahký štartér malých rozmerov s vysokým výkonom - líthiová technológia.
Záložné zdroje sú prenosné energetické zdroje POWERBANK + JUMSTART s káblami. Je multifunkčný lítiový štartér 12V pre benzínové a dieslové motory s výstupmi pre nabíjanie elektronických prístrojov (smartfón, tablet, notebook..). Výhodou sú malé rozmery, malá váha a veľký výkon.

Moderný elektrický prístroj, ktorý je HITOM súčasnej doby. Prístroj sa stane dennou nevyhnutnou pomôckou vašich zákazníkov. Uľahčí vám život tak, že ich vybitý akumulátor nezaskočí. Prístroj je prenosný univerzálny núdzový zdroj elektrickej energie s líthiovou technológiou. Má zabudovanú baterku, ktorá svieti trvalo, blikavo alebo štýlom SOS

Napätie: 230V /12V
Štartovací prúd: 200-400 A
DC výstup): 5/12V
Kapacita batérie: 12 000 mAh
SOS signál: áno
Kontrola nabitia: áno
Prevádzková teplota: -20 / +60 stupňov
Rozmery (dxšxv): 165x85x30 mm
Hmotnosť: 405 g
Balenie obsahuje kožené púzdro, zdroj, sieťový adaptér 230 V, cigaretový adaptér 12V, USB konektory

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Zdroj záložný multifunkčný E-65

  • Kód produktu: E-65
  • Dostupnosť: Skladom
  • 89,90€

  • Bez DPH: 74,92€


Štítky: Zdroj záložný multifunkčný E-65