Automatická elektronická nabíjačka autobatérií /Špička v nabíjaní

Integrovaná nabíjačka ktorú môžete použiť za každého počasia! Nabíjačka s LCD displejom je totiž vodeodolná. Na zabudovanom digitálnom displeji sa dá sledovať priebeh nabíjacieho procesu: nabíjací prúd, napätie akumulátora, stav nabitia akumulátora, chybu, ktorá sa vyskytla počas nabíjacieho procesu. DISCOVERY 120 ma na rozdiel od svojej konkurencii program DESULFATIZÁCIA - regenerácia akumulátora .

Je vhodná pre olovené akumulátory s tekutým elektrolytom GEL, AGM.
Medi výhody patrí najmä nízka hmotnosť, malé rozmery a vysoká energetická účinnosť. Chráni elektroniku vozidla a šetrne nabíja. Nabíja viacstupňovým nabíjacím prúdom. Ukončenie nabíjania je automatické. Akumulátor netreba vyberať z auta. Je plne automatická.

Nabíjačky DISCOVERY patria do novej generácie nabíjačiek využívajúcich najprogresívnejšie metódy procesu nabíjania. Sú to vlastne strednofrekvenčné alebo vysokofrekvenčné prístroje riadené mikroprocesorom. Konštantný prúd, konštantné napätie a pulzné záverečné dobíjanie.

Prúd je riadený tak, aby neprišlo k prehrievaniu akumulátora počas nabíjania.
Napätie je riadené tak, aby sa zamedzilo tvoreniu horľavých a škodlivých plynov.
Nabíjačka je elektronická bez napäťových špičiek na výstupe, takže nepoškodia elektroniku zariadení, ktorými je vybavené vozidlo. Akumulátor sa môže nabíjať bez odpojenia elektroinštalácie vozidla od akumulátora. Sú vhodné na nabíjanie a aj udržovacie dobíjanie pre udržanie akumulátorov v pohotovosti.
Typ: DISCOVERY 120
Napájacie napätie (1PH): 230V 50/60 Hz
Príkon: 135 W
Napätie akumulátora: 12 V
Max. nabíjací prúd: 8A
Priemerný nabíjací prúd EN 60335-2-29: 8A
Kapacita akumulátora 15h: 180 Ah
Regulačné stupne nabíjacieho prúdu: 9
Rozmery (dxšxv): 185x65x110 mm
Hmotnosť: 0,9 kg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Nabíjač autobatérií Discovery 120

  • Kód produktu: Discovery 120
  • Dostupnosť: Skladom
  • 88,00€

  • Bez DPH: 73,33€


Štítky: Nabíjač autobatérií Discovery 120