Elektrický prevzdušňovač s funkciami 3v1 to sú frézovanie (vertikutácia), prevzdušňovanie a zberanie. Prevzdušňovač je určený pre menšie a stredne veľké trávnaté plochy do 800 m2.

Prevzdušňovač je poháňaný 1300W motorom, ktorý môže byť napájaný z domácej siete na 230V. Jednoduchá a rýchla beznástrojová výmena valcov. Frézovací valec so 14 zahnutými špeciálnymi nožmi z tvrdej ocele, ktorý je určený pre intenzívnu a hĺbkovú starostlivosť trávnika. Mach, burina a trávna plsť sa preto odstraňujú natrvalo. Prevzdušňovací valec so špeciálne tvarovanými pozinkovanými oceľovými pružinami je pre skrášľujúcu starostlivosť o váš trávnik - trávnik môžete nielen vertikutovať, ale ešte aj prevzdušňovať zároveň.

Pri veľkej pracovnej šírke 38 cm a kompaktnej konštrukcii zaručuje vertikutátor príjemnú prácu a rýchly postup práce aj na väčších trávnatých plochách. Voľné zadné kolesá zabraňujú tvorbe kôpok trávy a umožňujú tak lepšiu trakciu a pohodlný posuv počas práce.

Vždy tú správnu pracovnú hĺbku dosiahnete jediným pohybom ruky. Je to vďaka centrálnemu nastaveniu výšky až v 5 polohách. Tým tak predídete pri frézovaní priamemu dotýkaniu sa pôdy, čím zabránite rýchlemu opotrebovaniu alebo poškodzovaniu koreňov trávnika. Optimálna pracovná výška - výškovo nastaviteľná rukoväť zaručuje prácu bez zvýšenej námahy a ľahké - mobilné nasadenie.

Prevzdušňovač je vybavený veľkým 55l zberným košom s jednoduchým skvačením a následným vysýpaním.

*VO VÝBAVE PREVZDUŠŇOVAČA NÁJDETE FRÉZOVACÍ (VERTIKULAČNÝ) VALEC, PREVZDUŠŇOVACÍ VALEC A 55 LITROVÝ TKANINOVÝ ZBERNÝ VAK.
Typ: 38 E Comfort
Výkon: 1.300W / 230V
Pracovná šírka: 38 cm
Pre trávnaté plochy do: 800 m2

Frézovací valec: 14 oceľových nožov
Prevzdušňovací valec: 24 oceľových pružín

Objem koša: 55 litrov
Nastavenie hĺbky: centrálne, 5 polôh
Hmotnosť: 14 kg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Prevzdušňovač trávy 38 E COMFORT , 1300 W, 38 cm

  • Kód produktu: 112800
  • Dostupnosť: Skladom
  • 119,01€

  • Bez DPH: 99,17€


Štítky: Prevzdušňovač trávy 38 E COMFORT, 1300 W, 38 cm