Tichý, silný a kompaktný akumulátorový Metabo vyžínač poháňaný dvoma 18V Li-HD akumulátormi. Vyžínač vám poslúži pri kosení či skracovaní vášho trávnika, porastu či dizajnovaní vašej záhradky.

Bezúdržbový - bezuhlíkový motor s maximálnym výkonom 6000 ot./min, vďaka ktorému sa aj zvyšuje životnosť akumulátorov na jedno použitie. Variabilná regulácia otáčok, pomocou sily stlačenia hlavného spínača na rukoväti. Spínač je vybavený bezpečnostnou poistkou, proti neúmyselnému zapnutiu stroja. Obmedzovač nábehového prúdu vám poslúži pre jemný nábeh otáčok motora. Vyhnete sa tak trhnutiu či šklbnutiu stroja v rukách.

Stroj je vybavený priamym prevodom na žacie ústrojenstvo, ktorý je skonštruovaný z robustného kovu, pre optimálny odvod tepla a dlhšiu životnosť. Nachádza sa tam aj brzda motora, ktorá do pár sekúnd zastaví roztočený mechanizmus stroja.

Pogumovaná, ergonomický tvarovaná rukoväť s držadlom v tvare "O" s efektívnym tlmením vibrácií počas používaní stroja, pre dlhodobú-komfortnú a bezpečnú prácu. K úplnému komfortu vám prispeje aj dvojramenný nastaviteľný popruh na chrbát.

QUICK žacia hlava - jednoduché nasadenie a výmena silónu počas práce, bez potreby rozoberania či otvárania hlavy.

Súčasťou balenia je aj príslušenstvo ktoré obsahuje žaciu hlavu QUICK so solónom, popruh, kľúč a aretačný kolík.

Tiež nezabúdajte, že akumulátorový vyžínač / krovinorez predstavuje: žiadnu údržbu motora / žiadne emisie / žiadna výmena oleja / žiadne aditíva / žiaden benzín / nízky hluk / nízke vibrácie.
Typ: FSD 36-18 LTX BL 40
Počet otáčok: 0 - 6000 ot/min
Regulácia: variabilná
Max. šírka rezu: 40 cm
Veľkosť vretena: M10x1,25LH
Akumulátor: Li-ion 2x18V
Priemer silónu: 2 mm
Rozmery (dĺžka): 1608 mm
Hmotnosť: 3,5 kg

*bez akumulátora a nabíjačky

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Aku vyžínač FSD 36-18 LTX BL 40 [2x 18V, bez aku, nabíjačky, príslušenstvo]

  • Kód produktu: 601610850
  • Dostupnosť: Skladom
  • 169,90€

  • Bez DPH: 141,58€


Štítky: Aku vyžínač FSD 36-18 LTX BL 40 [2x 18V, bez aku, nabíjačky, príslušenstvo]