Elegantná akumulátorová kosačka AL-KO so SMART panelom a variabilnou reguláciou POHONOU kolies. Určená na plochy trávnika o veľkosti 500 až 1000 m2 s vynikajúcim pomerom: Cena / Kvalita / Výbava / Komfort / Bezpečnosť / Životnosť / Servisné zázemie / Výkon /

VAROVANIE: neznačkové a nekvalitné kosačky sú na jednu, dve sezóny... PRETO by ste mali vedieť, že vaše rozhodnutie používať kvalitnú kosačku je dôležité.

Kosačka vybavená s funkciami kosenia 3 in One ktorá je vyvinutá v Nemecku a vyrobená v Rakúsku. Táto kvalitná kosačka, bude k vašej spokojnosti slúžiť veľa rokov :o)

Bezkáblový pôžitok z kosenia so šírkou záberu 46cm a dodatočným slotom (zásobníkom) na akumulátor pre dlhšiu výdrž na jedno kosenie. Aku kosačka je vybavená so silným 5.0 Ah 40V akumulátorom a BEZUHLÍKOVÝM motorom z produktovej rady ENERGYFLEX. Pod motorom sa nachádza skelet skonštruovaný z pevnej ocele. Kosačka s funkciami 3v1 to sú kosenie, zbieranie, MULČOVANIE a bočné vyhadzovanie. V prípade ak chováte doma zvieratá, bočné vyhadzovanie vám poslúži na riadkovanie a následné vysušenie pokosenej trávy na priamom slnku. Za zmienku stojí, že kosenie s mulčovacím klinom je omnoho rýchlejšie ako kosenie so zberom do zberného koša. Okrem toho, že takto ušetríte veľa času, vaša záhrada získa prirodzenú a vynikajúcu výživu trávnika. Naša firma HURTÍK s.r.o. má s kvalitnou značkou AL-KO už 20 ročné skúsenosti.

Integrovaná predná rukoväť je ideálna nielen, ak treba zdvihnúť kosačku na záhrade po schodoch alebo cez prekážky, ale takisto nesmierne uľahčuje prepravu alebo skladovanie zariadenia.

Vďaka centrálnemu nastaveniu výšky kosenia, je možné kosačku pomocou jednej páky ľahko nastaviť na ideálu výšku kosenia vášho trávnika.

Vždy BEZ NÁMAHY - kolesá o veľkosti XXL s variabilnou reguláciou POHONOU, ktoré sa pri kosení starajú o lepšiu priľnavosť a manipuláciu v tráve alebo nerovnom povrchu. Kolesá sú uložené v guličkových ložiskách pre ešte ľahší a jednoduchší posuv kosačky. Jednoduchá manipulácia a vedenie kosačky počas prevádzky je podporené ergonomický tvarovanou penovou rukoväťou.

Na vrchnej časti rukoväti sa nachádza SMART panel, pomocou ktorého je možné sledovať aktuálny stav akumulátorov a regulovať si rýchlosť pojazdu. Na panely sa taktiež nachádza bezpečnostné tlačidlo pre vyp./zap. kosačky a ECO mód. Po zapnutí ECO módu si kosačka automatický reguluje otáčky podľa záťaže, vďaka čomu sa predlžuje životnosť akumulátora na jedno nabitie.

Kosačku je možné pomocu SMART WiFi panela pripojiť aj k domácej sieti IFFT alebo spárovať so smartfónom či smart hodinkami, vďaka čomu je možné odsledovať presný čas, vzdialenosť kosenia a mnoho viac TU.

Na panely sa taktiež nachádza kontrolka signalizácie upozornenia (napr. v prípade preťaženiu - zaseknutiu noža). Predné LED svetlo okrem signalizácie stavu akumulátora či pripojenia na WiFi sieť slúži aj na posvietenie plochy v prípade kosenia vo večernejších hodinách.

Kosačka je vybavená veľkým aerodynamický košom z plastu o kapacite až 70 litrov s indikátorom plnosti, ktorý vás upozorní, kedy ho treba vyprázdniť. Vďaka extra vysokému oceľovému telesu a vyhadzovaciemu kanálu je prietok vzduchu kosačky zvýšený (MaxAIRFLOW - Technology), čím je pokosená tráva oproti štandardným kosačkám do zberného koša vyhadzovaná do výšky v zadnej časti koša, následne utláčaná a kapacita koša tak plne využitá.

Ďalšou výhodou kosačky je VYOSENÁ KONŠTRUKCIA ktorá vám poslúži na bezproblémové kosenie aj pozdĺž stien a múrikov. Dosiahnete tak zaručene perfektný výsledok bez nutnosti dokosovania strunovou kosačkou.

Koniec, koncov váš trávnik bude hovoriť za všetko :o)

Súčasťou kosačky je aj mulčovací klin a tunel na bočné vyhadzovanie.
Typ: Moweo 512 Li VS-W SMART / 119980
Motor: Bezuhlíkový
Prevádzkový režim: 1x 40V (+1x 40V zásobník)
Akumulátor: 1x 5Ah Li-Ion
Pohon: 7 st. variabilná regulácia

Vhodná pre plochy: od 500 do 1000 m2
Funkcie - 4 in ONE:
(kosenie, zberanie, MULČOVANIE, bočné vyhadzovanie) + zadné vyhadzovanie
Materiál skeletu: oceľ
Šírka záberu: 51 cm (vyosená)
Objem koša: 70 litrov
Výška strihu: 30 – 80 mm, centrálne, 7 polôh
Kolesá: POHON kolies, v guličkových ložiskách
Priemer kolies: predné 200 mm; zadné 280 mm
Indikátor stavu akumulátora (na panely): 2x
Hmotnosť: 32 kg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Aku kosačka Moweo 512 Li VS-W SMART, 4 in ONE, s reguláciou pohonu / ENERGY FLEX [40V, 1x aku 5,0Ah, nabíjačka, krabica]

  • Kód produktu: 119980
  • Dostupnosť: Skladom
  • 699,90€

  • Bez DPH: 583,25€


Štítky: Aku kosačka Moweo 512 Li VS-W SMART, 4 in ONE, s reguláciou pohonu / ENERGY FLEX [40V, 1x aku 5, 0Ah, nabíjačka, krabica]