Profesionálny vysávač METABO s variabilným nastavením rýchlosti sania a automatickým čistením filtra, ktorý je vhodný na mokré aj suché vysávanie. Certifikovaný je podľa normy pre prachy triedy prašnosti L. Dve kvalitné polyesterové filtračné kazety s veľkou plochou filtra zaručujú konštantný vysoký výkon odsávania. Vďaka väčšej 35 litrovej nádobe je ideálny pre rozsiahle nasadenie. Jednoduchá manipulácia s vysávačom, pomocou rukoväti a otočným predným kolieskam s možnosťou zabrzdenia. Vysávač je určený na odsávanie na elektrickom náradí, čistenie na staveniskách, v dielňach a mnoho viac,..

Pri použití s elektrickým náradím určite oceníte aj zásuvku na vysávači, ktorá automaticky zapína/vypína vysávač - dobehová automatika sa postará o úplné vyprázdnenie odsávacej hadice. AutoClean – automatické čistenie filtra (silný elektromagnetický oklep), ktorý je zapnutý aj počas práce. Pri mokrom vysávaní sa vypínacia automatika postará o zastavenie vysávača - po dosiahnutí maximálnej výšky hladiny v nádobe. Možnosť navŕtania diery na spodok vysávača, ktorú zátka (voliteľné príslušenstvo) upchá, či uvoľní, čím predídete dosiahnutiu maximálnej výšky hladiny vody v nádobe - pri mokrom vysávaní.

Praktické skladovanie príslušenstva, úložná plocha a jednoduché navinutie kábla. Použitím vhodného príslušenstva získate praktický úložný a prepravný systém: stohovanie MetaLoc kufríkov na vysávač cez Metadepot. Antistatická základná výbava vysávača zabraňuje statickému nabitiu pri použití vhodného príslušenstva.

Balenie obsahuje: sacia hadica (Ø 35 mm / 3,2 m), medzikus rukoväte, 2 sacie trubice z umelej hmoty, podlahová a škárovacia hubica, 2 polyesterové kazety filtra, PE - filtračné vrecko

Výkon: 1.400 W / 230 V
Max. vzduchový výkon: 4.380 l/min.
Podtlak: 248 hPa (mbar)
Plocha filtra: 8.600 cm2
Objem nádrže: 35 l
Priemer / dĺžka sacej hadice: 35 mm / 3,2 m
Dĺžka kábla: 8 m
Hmotnosť: 16 kg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Vysávač ASR 35 L ACP

  • Kód produktu: 602057000
  • Dostupnosť: Skladom
  • 499,90€

  • Bez DPH: 416,58€


Štítky: Vysávač ASR 35 L ACP