Digitálny zvárací invertor s vysokým technickým a funkčným predvedením pre ťažké profesionálne zváracie práce. Nájde si využitie v priemysloch, strojárenstve, stavebníctve, počas montáži či údržby, poľnohospodárstve ale aj v dielňach. Invertor je určený pre zváranie obalenou elektródou - všetky typy elektród (rutilové / mínusky alebo bázické / plusky, nerezové, hliníkové, liatinové) až do priemeru 5,0mm. Invertor je vybavený aj metódou zvárania TIG Lift - Arc (dotykové zapálenie oblúka škrtom).

Zvárací invertor je určený pre 16A ističe (bežné domáce zásuvky). Spotrebu si dokáže regulovať a tak nevyhadzuje ističe ako mnohé lacné zváračky. Funkcia PFC - kompenzácia účinku, ktorá umožňuje pri zapojení na 230V sieť zvárať na plný výkon. Stroj si dokáže korigovať pokles napätia v sieti či už v dôsledku predlžovacích káblov alebo veľkým nárazovým odberom. Bezproblémovo zvára aj na 200m dlhom predlžovacom kábli (aj napr. 4x 50m).

Stroj so zabudovanou technológiou VRD, ktorá automaticky znižuje odber energie ak zváračka nejde na plné obrátky, šetrí tak energiu. Túto technológiu využijete najmä vo vlhkom prostredí. Pri iných zváračkách by ste pociťovali jemné brnenie.

Nastavovanie parametrov je potenciometrom - na prehľadnom digitálnom displeji si jednoduchým spôsobom nastavíte prúdový rozsah od 5 do 200 Ampérov. Invertor s kvalitným aktívnym ventilátorom, vďaka ktorému je stroj optimálne chladený a je určený aj pre dlhodobé používanie. Naša firma Hurtík s.r.o., má veľmi dobré skúsenosti s touto značkou.

Pre svoj vysoký zaťažovateľ bezproblémovo zvára elektródy aj s priemerom 5,0mm. Invertor s výbornými zváracími vlastnosťami, automatickou tepelnou ochranou proti preťaženiu so svetelnou signalizáciou a nasledovnými ďalšími automatickými funkciami:
HOT START - pre dokonalé zapálenie zváracieho oblúku (MMA) s možnosťou regulácie v %
ANTI STIC - pre zníženie zváracieho prúdu pri skrate prilepením elektródy
ARC FORCE - optimalizuje pritavenie elektródy

Vďaka optimálnej váhe, rukoväti a popruhu na rameno je invertor možné ľahko a jednoducho prenášať z bodu A do bodu B.

BONUS NAVYŠE:
+ 3 metrový kábel s držiakom
+ 3 metrový kábel s uzemňovacou svorkou
- typ: BM-2000PFC
- napätie: 230V / 6,6 KVA
- prúdový rozsah: 5 - 200 A
- zaťaženie 40%: 200A
- zaťaženie 100%: 100A
- priemer elektródy: 1,6 - 5,0 mm
- váha: 8,4 kg
- rozmer (dxšxv): 405x135x235 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Invertor zvárací SOLUTION BM-2000 PFC

  • Kód produktu: 0220211
  • Dostupnosť: Skladom
  • 480,00€

  • Bez DPH: 400,00€


Štítky: Invertor zvárací SOLUTION BM-2000 PFC