Povedzte snehu zbohom s novou snehovou frézou SnowLine 760 TE.
Pásové pojazdové zariadenie sa postará aj v nepriaznivých podmienkach o optimálnu trakciu a ľahkú manévrovateľnosť so 6 rýchlosťami vpred a 2/vzad možno navyše pohodlne regulovať pojazdovú rýchlosť.Výkonný motor snehovej frézy ponúka vďaka technológii OHV s ventilmi uloženými navrchu vynikajúcu účinnosť, ktorá sa prejavuje vyšším výkonom a nižšou spotrebou.
Odpratávanie snehu bez námahy.
Sneh možno odhadzovať až do vzdialenosti 15 m cez otočný vyhadzovací komín.
Komfortná obsluha vďaka kompaktnému kokpitu s integrovanými svetlometmi, možno všetky ovládacie prvky ľahko dosiahnuť. Výhodou sú aj vyhrievané rukoväte

VAŠE VÝHODY
KOMFORTNÁ OBSLUHA
Vďaka kompaktnému kokpitu s integrovanými svetlometmi sú všetky dôležité páky a vypínače v dosahu, pri niektorých modeloch dokonca s vyhrievanou rukoväťou.

VYNIKAJÚCA SPOTREBA
Výkonné motory vybavené technológiou OHV s ventilmi uloženými navrchu zaručujú vynikajúcu účinnosť, ktorá sa prejavuje vyšším výkonom a menšou spotrebou.

BEZPEČNÝ A STABILNÝ CHOD
Veľké kolesá s hlbokým dezénom prípadne pásové pojazdové zariadenie(760TE) sa postarajú aj v nepriaznivých podmienkach o optimálnu trakciu a výbornú manévrovateľnosť. Až 6 rýchlostí vpred a 2 vzad navyše umožňuje pohodlie regulovať rýchlosť pojazdu podľa potreby.

ODPRATÁVANIE SNEHU BEZ NÁMAHY
Sneh možno odhadzovať až do vzdialenosti 15m cez otočný vyhadzovací komín. Pohon kolies umožňuje ľahkú prácu a rovnomerný pohyb frézy pri odpratávaní snehu.

ROBUSTNÉ A SPOĽAHLIVÉ
Vďaka silným OHV motorom vhodným do zimnej prevádzky a pohonu sú dvojstupňové snežné frézy ľahko ovládateľné. Ešte komfortnejšiu obsluhu umožňujú vyhrievané rukoväte a štartér motora, ktorý aj pri teplotách pod bodom mrazu garantuje rýchli štart motora. Vďaka šírkam záberu až do 76 cm tak môžete v krátkom čase odpratať tony snehu
- typ: SnowLine 760T E
- systém štartovania: bowden/ elektricky 230 V
- svetlomety: áno
- vyhrievané rukoväte: áno
- výkon: 9 kW
- výkon: 9 600 W
- pohon: 6 vpred / 2 vzad ; pásy
- pracovné stupne frézy: 2 stupňová
- prevádzkový režim: benzínová
- výška záberu: 54,5 cm
- pracovná šírka: 76 cm
- objem valcov: 420 cm3
- max. vzdialenosť odhadzovania: 15 m
- objem nádrže: 6,5 l
- hmotnosť: 126 kg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Fréza snežná benzínová SnowLine 760 TE

  • Kód produktu: 112930
  • Dostupnosť: Na objednávku
  • 1 444,00€

  • Bez DPH: 1 203,33€


Štítky: Fréza snežná benzínová SnowLine 760 TE