Kompaktná aku reťazová píla AL-KO s dĺžkou lišty 35cm. Píla vám poslúži pri pílení polienok, konárov či mierne širších stromčekov. V neposlednom rade vám poslúži taktiež na skrášlenie či dizajnovanie vašich stromčekov, kríkov, porastov aj živého plota.

Píla AL-KO vyniká hlavne kompatibilitou akumulátorov BO-FLEX, vďaka ktorým je možné akumulátory využiť aj do akumulátorového programu BOSCH.

Píla je vybavená efektívnym a silným motorom, ktorý je poháňaný 18V* akumulátorom. LED indikátor na stroji, vám poslúži pre skontrolovanie aktuálneho stavu nabitia akumulátora.

Pre bezpečnú prácu, vám poslúži spínač na rukoväti, pre vypnutie a zapnutie píly.

Jednoduchá výmena a napínanie reťaze, pomocou prístupnej skrutke na boku píly bez použitia náradia. Olejová nádržka je skonštruovaná z priehľadného materiálu, pre kontrolu hladiny oleja kedykoľvek.

Pre komfortnú a dlhodobú prácu, vám poslúži pogumovaná, ergonomický tvarovaná rukoväť a vyvážený dizajn s nízkou úrovňou vibrácií počas pílenia.

Súčasťou balenia je taktiež ochranná lišta AL-KO na reťaz.

Tiež nezabúdajte, že akumulátorová reťazová píla predstavuje: žiadne emisie / žiadna výmena oleja / žiadne aditíva / žiaden benzín / nízky hluk / nízke vibrácie / žiadne káble.
Typ: Mini CSM 1815 / 114016
Akumulátor: 18V* (Bo-Flex)
Dĺžka rezu: 15 cm
Rýchlosť reťaze: 7 m/s
Olejová nádrž (reťaz): 0,3 l
Hmotnosť: 1,6 kg

*bez akumulátora a nabíjačky

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Aku píla reťazová Mini CSM 1815 / BOSCH FLEX [18V, bez aku, nabíjačky, krabica]

  • Kód produktu: 114016
  • Dostupnosť: Skladom
  • 79,90€

  • Bez DPH: 66,58€


Štítky: Aku píla reťazová Mini CSM 1815 / BOSCH FLEX [18V, bez aku, nabíjačky, krabica]