Tichý a kompaktný akumulátorový 18V plotostrih AL-KO. Plotostrih s dĺžkou rezu (lišty) 45cm, pre dokonalé skrášlenie či dizajnovanie vašich stromčekov kríkov, porastov, ťahavých rastlín čí živého plota.

Plotostrih AL-KO vyniká hlavne kompatibilitou akumulátorov BO-FLEX, vďaka ktorým je možné akumulátory využiť aj do akumulátorového programu BOSCH ale taktiež je kompatibilný aj s 18V programom Husqvarna, Gardena, Gloria, Wagner, Rapid, Steinel, Flymo, Kobler a PerfectPRO.

Je vybavený efektívnym motorom, ktorý je poháňaný 18V 2.5Ah akumulátorom. LED indikátor na rukoväti, vám poslúži pre skontrolovanie aktuálneho stavu nabitia akumulátora.

Momentová brzda strihacieho nástroja, ktorá do pár sekúnd zastaví roztočený mechanizmus po uvoľnení jedného zo spínačov. Elektrický jemný nábeh, vám poslúži počas zapínania stroja, vďaka ktorému stroj „necukne“ - netrhne v rukách, čo taktiež aj predlžuje celkovú životnosť stroja.

Pohodlnú a bezpečnú prácu, vám zaručí pogumovaná - ergonomický tvarovaná rukoväť s optimálne vyváženým telom. Pre úplnú ochranu lišty je lišta zakončená ochranným plastovým zakončením. Ochranný kryt pred rukoväťou, vám poslúži pri zachytávaní odletujúcich kusov konárikov či porastov. Plotostrih je dodatočne vybavený spínačom a dvojitým tlačidlovým bezpečnostným spustením, proti opätovnému - neúmyselnému spusteniu.

Dosiahnete tak zaručene perfektný výsledok a váš živý plot či stromčeky budú hovoriť za všetko :o)

Tiež nezabúdajte, že akumulátorový výškový prerezávač predstavuje: žiadnu údržbu motora / žiadne emisie / žiadna výmena oleja / žiadne aditíva / žiaden benzín / nízky hluk / nízke vibrácie / žiadne káble / nízka hmotnosť.

Súčasťou balenia je aj ochranné púzdro AL-KO pre lištu s čepeľami, akumulátor 2.5Ah a nabíjačka.
Typ: HT 1850 BO-FLEX / 113939
Akumulátor: 18V*
Otáčky: 2600 /min.
Dĺžka rezu: 45 cm
Šírka čepelí: 15 mm
Rozmery (dxšxv): 904 x 150 x 190 mm
Hmotnosť: 2 kg

*s akumulátorom a nabíjačkou

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Aku plotostrih HT 1850 / BOSCH FLEX [18V, 1x aku 2,5Ah, nabíjačka, krabica]

  • Kód produktu: 113939
  • Dostupnosť: Skladom
  • 139,00€

  • Bez DPH: 115,83€


Štítky: Aku plotostrih HT 1850 / BOSCH FLEX [18V, 1x aku 2, 5Ah, nabíjačka, krabica]