Akumulátorový šikovný a kompaktný AL-KO vyžínač, ktorý vám poslúži vám pri ľahkom kosení a dokášaní či dotváraní vášho trávnika na ťažko prístupných miestach ako chodníky, rohové miesta, popri stromčekoch či záhradke. Skrátka všade tam kam sa klasická štvorkolesová kosačka nedostane.

Plotostrih AL-KO vyniká hlavne kompatibilitou akumulátorov BO-FLEX, vďaka ktorým je možné akumulátory využiť aj do akumulátorového programu BOSCH ale taktiež je kompatibilný aj s 18V programom Husqvarna, Gardena, Gloria, Wagner, Rapid, Steinel, Flymo, Kobler a PerfectPRO.

Vyžínač s hmotnosťou necelých 2,1 kg poháňaný 18V akumulátorom s jemným nábehom motora. Možnosť nastavenia dĺžky hriadeľa s nastaviteľnou hlavou v 5. stupňoch. LED indikátor na rukoväti, vám poslúži pre skontrolovanie aktuálneho stavu nabitia akumulátora.

Pohodlnú a bezpečnú prácu, vám zaručí nastaviteľná pogumovaná - ergonomický tvarovaná rukoväť s optimálne vyváženým telom. Žacia hlava je vybavená systémom automatickým vysúvaním lanka úderom do zeme (BUMP TAP). Vyžínač je dodatočne vybavený spínačom a dvojitým tlačidlovým bezpečnostným spustením, proti opätovnému - neúmyselnému spusteniu.

Na prednej strane vyžínača nájdete kovový oblúk, pre ochranu stien a rastlín s kolieskom, pre jednoduché kosenie v uhloch a taktiež komfortné presúvanie vyžínača z bodu A do bodu B.

Tiež nezabúdajte, že akumulátorový vyžínač predstavuje: žiadnu údržbu motora / žiadne emisie / žiadna výmena oleja / žiadne aditíva / žiaden benzín / žiadne obmedzenie káblom / nízky hluk / nízke vibrácie.

Dosiahnete tak zaručene perfektný výsledok. Váš trávnik bude hovoriť za všetko :o)

Súčasťou vyžínača je aj 2.5 Ah akumulátor s nabíjačkou a silónom.
Typ: GT 1825 / 113963
Napätie: 18V*
Počet otáčok: 7800 ot./min.
Šírka rezu: 25 cm
Max. hrúbka silónu: 1,5 mm
Hmotnosť: 2,1 kg

*s akumulátorom a nabíjačkou

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Aku vyžínač GT 1825 / BOSCH FLEX [18V, 1x aku 2,5Ah, nabíjačka, krabica]

  • Kód produktu: 113963
  • Dostupnosť: Skladom
  • 139,00€

  • Bez DPH: 115,83€


Štítky: Aku vyžínač GT 1825 / BOSCH FLEX [18V, 1x aku 2, 5Ah, nabíjačka, krabica]