Bezuhlíková akumulátorová kosačka 3in1 AL-KO s poistkovým kľúčovým ŠTARTom. Určená na plochy trávnika o veľkosti cca 300m2 s vynikajúcim pomerom: Cena / Kvalita / Výbava / Komfort / Bezpečnosť / Životnosť / Servisné zázemie / Výkon / Kompatibilita

Kosačka AL-KO vyniká hlavne kompatibilitou akumulátorov BO-FLEX, vďaka ktorým je možné akumulátory využiť aj do akumulátorového programu BOSCH.

Bezkáblový pôžitok z kosenia so šírkou záberu 38cm. Aku kosačka, ktorá je vybavená so silným a tichým BEZUHLÍKOVÝM motorom. Motorová bezpečnostná brzda slúži pre náhle zabrzdenie točiaceho sa noža, po vypnutí motora. Pod motorom sa nachádza skelet skonštruovaný z tvrdeného plastu. Kosačka s funkciami 3v1 to sú kosenie, zbieranie a MULČOVANIE. Za zmienku stojí, že kosenie s mulčovacím klinom je omnoho rýchlejšie ako kosenie so zberom do zberného koša. Okrem toho, že takto ušetríte veľa času, vaša záhrada získa prirodzenú a vynikajúcu výživu trávnika. Naša firma HURTÍK s.r.o. má s kvalitnou značkou AL-KO dlhodobé a pozitívne skúsenosti.

Kosačka je vybavená dvoma slotmi (miestami), pre vkladanie akumulátorov. Spolu tak je dodávané pre fungovanie kosačky 18V+18V=36V napätie s LED indikátorom stavu nabitia.

Na vrchnej časti rukoväti sa nachádza panel s bezpečnostným tlačidloom pre vyp./zap. kosačky. Konštrukcia tela kosačky, ktorá je aerodynamicky skonštruovaná pre optimálne zbieranie trávy počas kosenia.

Kosačka s hybridným košom o kapacite 45 litrov a "vzdušným" indikátorom plnosti, ktorý vás upozorní, kedy treba kôš vyprázdniť.

Vždy BEZ NÁMAHY - kolesá, ktoré sa pri kosení starajú o priľnavosť a manipuláciu v tráve alebo na nerovnom povrchu. Jednoduchá manipulácia a vedenie kosačky počas prevádzky je podporené ergonomický tvarovanou rukoväťou s penovým plášťom.

Integrovaná rukoväť je ideálna nielen, ak treba zdvihnúť kosačku na záhrade po schodoch alebo cez prekážky, ale takisto nesmierne uľahčuje prepravu alebo skladovanie zariadenia. Uskladnenie vám aj uľahčia rýchloupínacie rukoväte, ktoré je možné ľahko a jednoducho zložiť a sklopiť.

Vďaka praktickému tlačidlovému centrálnemu nastaveniu výšky kosenia na rukoväti, je možné kosačku ľahko nastaviť na ideálu výšku kosenia vášho trávnika.

Dosiahnete tak zaručene perfektný výsledok a váš trávnik bude hovoriť za všetko :o)

Tiež nezabúdajte, že akumulátorová kosačka predstavuje: žiadnu údržbu motora / žiadne emisie / žiadna výmena oleja / žiadne aditíva / žiaden benzín / nízky hluk / nízke vibrácie / žiadne káble.
Typ: 113843
Prevádzkový režim: 18V+18V=36V
Vhodná pre plochy: cca 300 m2
Technológia kosenia: 3inONE
(kosenie, zberanie, mulčovanie) + zadné vyhadzovanie
Materiál skeletu: tvrdený plast
Šírka záberu: 38 cm
Objem koša: 45 litrov
Výška strihu: 20 – 60 mm, centrálne, 6 polôh
Priemer kolies: predné 155 mm; zadné 220 mm
Hmotnosť: 15,4 kg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Aku kosačka 38.2 Li Comfort, 3 in ONE, bez pohonu / BOSCH FLEX [18V, 2x aku 4,0Ah, dvojnabíjačka, krabica]

  • Kód produktu: 113843
  • Dostupnosť: Skladom
  • 399,00€

  • Bez DPH: 332,50€


Štítky: Aku kosačka 38.2 Li Comfort, 3 in ONE, bez pohonu / BOSCH FLEX [18V, 2x aku 4, 0Ah, dvojnabíjačka, krabica]