Čo je to XR FLEXVOLT?

Je to séria AKUMULÁTOROVÉHO náradia DeWALT s napájacím napätím 54V.
Rozsiahly čas prevádzky a výkon náradia je plne porovnateľný s napájaním 230V. Prvý krát môžu byť všetci profesionálny remeselníci skutočne nezávislí od siete... :o)

Táto inovácia znamená, že máte k dispozícii napájacie napätie 54V pre kompletnú sériu náradia, bez toho, aby vás obťažoval napájací kábel. DeWALT XR FLEXVOLT je jediný akumulátor na trhu, ktorý môže automaticky prepínať napätie 54V na 18V a opačne. Máte teda zaručenú použiteľnosť so súčasným 18V radom náradia XR. V takomto prípade bude kapacita vášho 18V akumulátora DeWALT trojnásobná :o)

Akumulátorová univerzálna píla DeWALT je v tomto prevedení ideálna na rezanie dutých pálených tehál triedy 12. V prípade, že si na vašej univerzálnej píle zmeníte pílový nástroj za iný - je možné píliť aj ďalšie stavebné materiály. Výkonný bezuhlíkový motor má 54V a poskytuje vynikajúci výkon na všetky požadované aplikácie. Dva protibežné trvanlivé pílové listy sa pohybujú v opačných smeroch, a tak úplne zamedzujú pohybu materiálu pri rezaní. Výmena pílového nástroja je veľmi rýchla a jednoduchá. Ergonomický, vyvážený design a gumový povrch rukoväte uľahčujú vašu prácu a predchádzajú únave. Bezpečnosť zabezpečuje špeciálny spínač a brzda pílového nástroja. Materiál skrine je z horčíkovej zliatiny a zaručuje komfortnú - nízku hmotnosť.

Skriňa prevodovky a ložiská s ochranou proti prachu zaručujú dlhodobú životnosť - garancia, že vám píla DeWALT bude slúžiť k spokojnosti veľa rokov :o)


Balenie obsahuje:
Sada univerzálnych pílových listov na duté pálené tehly triedy 12
šesťhranný kľúč
FLEXVOLT nabíjačka
2 x 54V FLEXVOLT akumulátory 6,0Ah
Profesionálna akumulátorová univerzálna píla DeWALT

- typ: DeWALT DCS397T2
- výkon: 54V prevedenie XR Li-Ion/ 2x6,0Ah
- počet zdvihov: 2400 z/min
- dĺžka zdvihu: 40 mm
- dĺžka rezného nástroja: 430 mm
- zastavenie rezného nástroja: 0,2 s
- hmotnosť: 6,5 kg
- dĺžka: 918 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Aku píla univerzálna ALLIGATOR DCS397T2 /FLEXVOLT 54V - 2x6,0Ah/

  • Kód produktu: DCS397T2
  • Dostupnosť: Skladom
  • 555,00€

  • Bez DPH: 462,50€


Štítky: Aku píla univerzálna ALLIGATOR DCS397T2 /FLEXVOLT 54V - 2x6, 0Ah/