Ľahká a kompaktná akumulátorová uhlová brúska Makita s 18V LXT technológiou. Vysoká odolnosť a účinnosť voči nepretržitej práci aj počas vyšších záťaží. Štíhlejšia konštrukcia tela vám poslúži nie len pri bežnej pracovnej prevádzke, ale aj pre prácu v stiesnenejších stavebných priestoroch či počas práce nad hlavou.

Brúska je vybavená bezuhlíkovou technológiou motora s vysokým výkonom a funkciou ADT – automatická regulácia rýchlosti podľa zaťaženia. Motor brúsky je navyše chránený XPT vysokou ochranou proti prachu, nečistotám a fŕkajúcej vode, čím sa tak predlžuje celková životnosť stroja. Na zadnej časti tela si je možné vďaka regulačnému koliesku VARIO individuálne regulovať otáčky. Vďaka zadným chladiacim filtrom, je stroj vždy optimálne chladený aj počas extrémnejších podmienok. Filtre sú ľahko odnímateľné a preto ich je možné ľahko opláchnuť vodou - založiť a použiť znova.

Brúska je vybavená momentovou brzdou kotúča, ktorá do pár sekúnd zastaví celý roztočený mechanizmus. Funkcia AFT – bezpečnostná elektronická „spojka“ ,ktorá slúži ako odpojenie / vypnutie pohonu od kotúča pri zablokovaní, počas rezania alebo brúsenia. Vyhnete sa tak tým nechcenému pretočeniu sa brúsky v rukách.

X-LOCK -> rýchla a jednoduchá výmena 125mm kotúčov. X-Lock kotúč vymeníte behom pár sekúnd bez použitia akéhokoľvek náradia, či dotýkania sa horúceho kotúča.

V brúske je zabudovaná ochrana proti preťaženiu a opätovnému nechcenému spusteniu, počas menenia akumulátorov. Elektrický jemný nábeh vám poslúži počas zapínania stroja, vďaka ktorému stroj „necukne“ - netrhne v rukách. Možnosť otáčania ochranného krytu, bez použitia náradia. Pogumované ergonomický tvarované telo so spínačom na spodnej časti tela vám poslúžia pre dlhodobú – komfortnú a bezpečnú prácu.
Typ: DGA519Z
Napätie: 18 V*
Počet otáčok: 3000 - 8500 /min (+ auto. záťažová regulácia)
Priemer brúsnych kotúčov: 125 mm (upínanie X-Lock, bez matice)
Hmotnosť: 2,5 kg

*bez akumulátora a nabíjačky

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Aku brúska uhlová DGA519Z X-LOCK / LXT [18V, bez aku, nabíjačky, krabica]

  • Kód produktu: DGA519Z
  • Dostupnosť: Skladom
  • 264,90€

  • Bez DPH: 220,75€


Štítky: Aku brúska uhlová DGA519Z X-LOCK / LXT [18V, bez aku, nabíjačky, krabica]