Kompaktné benzínové čerpadlo WASPPER, ktoré vám poslúži pri prečerpaní čistej vody v domácnosti na stavbe alebo na farme z potoka, studne alebo vodnej nádrže do domu, chát či na závlahu alebo zalievanie / závlahu vašej veľkej záhrady. Taktiež si poradí aj s odčerpávaním vody zo zatopených pivníc, garáží, bazénov, skrátka s čímkoľvek kde potrebujete efektívne a rýchlo prečerpať či odčerpať vodu.

Benzínové čerpadlo na vodu je ideálnym riešením všade tam, kde je potrebná vysoká dodávka a prečerpávanie vody. Bez obmedzenia - bez pripojenia na elektrickú sieť. U NÁS ZDARMA ORIGINÁL NÁPLŇ - NAJLEPŠIA VOĽBA PRE KVALITNÝ ZÁBEH MOTORA :o)

Čerpadlo je poháňané overeným 4-taktným benzínovým Peggas motorom o výkone 3,8 kW (5,2 HP) s možnosťou regulovania prietoku vody až do vysokých 60 000 l/hod. Čerpadlo dokáže nasať vodu z hĺbky 7 metrov (70m po rovine) a vytlačiť ju až do výšky 30 metrov (300m po rovine). "Ochranný systém motora" zabezpečuje maximálnu ochranu pri nedostatku oleja v motore či čerpadle, čo je zárukou dlhšej životnosti stroja.

Kvalitný SLOVENSKÝ výrobok - čerpadlá Waspper sú vyrábané na Slovensku.

Súčasťou čerpadla je aj filtračné sitko s otvormi o veľkosti 6mm, vďaka ktorým sa do vrtuli poháňanej motorom nedostanú veľké nečistoty či kamienky, ktoré by mohli vrtuľu upchať alebo poškodiť. Naša firma Hurtík s.r.o. má s touto značkou dobré skúsenosti.

Rozmer koncovky na pripojenie vstupu a výstupu hadice je 3“ (76,2mm).

NEZABUDNITE: aby vám čerpadlo slúžilo veľa rokov, je potrebné počas prvého alebo suchého štartu vždy naliať vodu do čerpadla (doplna) cez vrchnú zátku. Prečerpávaná voda v čerpadle totiž slúži ako "mazadlo" - napr. ako olej do motora. V období mrazov je dôležité zostatkovú vodu z čerpadla vypustiť pomocou spodnej zátky.

Čerpadlo vám tak pri pravidelnej údržbe a každom správnom štarte poskytne roky bezporuchovej prevádzky :o)

Heslom Waspperu je "jedno čerpadlo na celý život".
Waspper v spolupráci s našou firmou Hurtík s.r.o. ponúka široký výber kvalitných benzínových čerpadiel s veľkým servisným zázemím na náhradné diely.
Typ: WP30-P (WASPPER)
Motor: Peggas 4-takt OHV
Výkon: 3,8 kW (5,2 HP)
Objem: 200 cm3
Max. prietok vody: 60 000 l/hod
Tlak: 3 bar-y
Max. hĺbka sania: 7m (1m hĺbky = 10m po rovine)
Max. výtlačná výška: 30m (1m výšky = 10m po rovine)
Max. otáčky: 3600 ot./min
Rozmer koncovky: 3“ / 76,2mm
Palivová nádrž: 3,6 l
Olejová nádrž: 0,6 l (10w40)
Rozmery (dxšxv): 535 x 425 x 435 mm
Hmotnosť: 23,5 kg

*Niektoré obrázky môžu byť ilustračné*

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Čerpadlo benzínové na čistú vodu WP 30 - P, 60 000 l/hod, 3 bar, 3"

  • Kód produktu: WP30-P
  • Dostupnosť: Skladom
  • 239,00€

  • Bez DPH: 199,17€


Štítky: Čerpadlo benzínové na čistú vodu WP 30 - P, 60 000 l/hod, 3 bar, 3"