Multilíniový všestranný samonivelačný laser (dve vertikálne a horizontálna 360° línia + kolmý lúč na zem). Kvalitný laser renomovanej nemeckej značky STABILA s pulzujúcou technológiou lasera (okom pulzovanie nevidieť) - jasné, ostré, červené laserové línie. Lúč lasera je viditeľný do vzdialenosti 20m s prijímačom ho je možné zamerať až na 40m. Tento kvalitný laser vám pomôže pri rôznych stavebných prácach (elektro-inštalácie, lepenie obkladov, montáž sadrokartónu, stolárstvo/truhlárstvo a iné...) alebo pri presnom zavesení nábytku v interiéri, či iných pracovných aktivitách, kde požadujete presný výsledok. Naša firma HURTÍK s.r.o. má s touto značkou veľmi dobré skúsenosti.

Laser je vybavený samoniveláciou sklonu do 4,5° - prekročením tohto rozsahu začne blikať a tým upozorní používateľa, aby ho napravil do vodorovnej polohy. Možnosť zapnutia lasera aj bez nivelácie s funkciou prepínania individuálnych lúčov (napr. horizontálny 360°, jeden alebo dva vertikálne s kolmým lúčom) pre čo najväčšiu precíznosť pri práci. Tlačidlo na zapnutie a vypnutie lasera je vybavené aretáciou samonivelačného systému (po vypnutí sa laser automaticky za-aretuje čím sa pri prenášaní vyhnete nechcenému poškodeniu a vychýleniu lúčov z roviny). Súčasťou balenia sú aj okuliare s terčíkom ktorý je možné zavesiť alebo prichytiť o kovový materiál vďaka magnetu pre presnejšie zameranie bodu.

Špeciálny stojan v tvare "U" vďaka ktorému je možné nastavovať výšku lasera. Zadná časť stojanu je vybavená silným magnetom, ktorý je možné prichytiť o kovový materiál. V prípade nemagnetického materiálu je tu kovová doska na ktorú je možné laser prichytiť pomocou magnetu a dosku následne aj s laserom zavesiť na pomocný klinec alebo skrutku. Laser je možné otáčať v rozsahu 360° ručne alebo pomocou integrovaného kolieska na tele ktorým si viete presnejšie nastaviť vertikálne lúče podľa vašej potreby.

Prijímač s držiakom ktorý je určený len k pulzovacím laserom. Na tele je vybavení zvislou a vodorovnou vodováhou. Funkcia blikania svetiel na prijímači slúži na to aby používateľa upozorňovali, či treba prijímač posunúť viac vpravo (červená), vľavo (modrá) aby sa dostal na stred (zelenej).

Stojan lasera je na spodku vybavený 5/8" závitom s protišmykovými rozťahovacími nožičkami ktoré slúžia pre lepšie zameranie línií pri podlahových prácach. Toto všetko pohodlne prepravíte v kufríku STABILA z tvrdeného plastu. Tento praktický a šikovný pomocník vám zabezpečí, že vaša práca bude na 100% presná :o)

Obsah balenia: laser so stojanom "U", prijímač s držiakom, kufrík z tvrdeného plastu, terčík, okuliare, kovová doska, batérie
Typ lasera: LAX 400 G (PULSE červený-multilíniový) +rovinný lúč na zem
Typ prijímača: REC 220
Dosah: do 20m (40m s prijímačom)
Samonivelácia: ±4,5°
Presnosť: ± 0,3 mm
Laserová trieda: 2
Trieda ochrany: IP54
Batérie: 4x AA 1,5V
Hmotnosť: 0,65kg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Laser multilíniový (360°), samonivelačný LAX 400 (červený) + prijímač REC 220 / do 40m

  • Kód produktu: TA18862
  • Dostupnosť: Skladom
  • 499,90€

  • Bez DPH: 416,58€


Štítky: Laser multilíniový (360°), samonivelačný LAX 400 (červený) + prijímač REC 220 / do 40m