Aku 18V vertikutátor, ktorý vám poslúži pri prevzdušňovaní trávnatej plochy. Tento kompaktný pracant si poradí pri vyhrabávaní uschnutých stebiel, burín či machu z trávy, čím je efektívne prevzdušnený koreňový systém trávy, aby k nemu ľahšie prenikali živiny, voda či vzduch.

Prevzdušňovač AL-KO vyniká hlavne kompatibilitou akumulátorov BO-FLEX, vďaka ktorým je možné akumulátory využiť aj do akumulátorového programu BOSCH.

Jednosmerný silný motor je poháňaný 18V akumulátorom. Nože s pracovnou šírkou 35cm z odolného kovu a otáčky s optimálnou silou vertikutátorovania, vám zabezpečia ideálne nasadenie aj na tvrdšom povrchu. LED indikátor na rukoväti, vám poslúži pre skontrolovanie aktuálneho stavu nabitia akumulátora.

Ergonomický tvarovaná rukoväť s gumeným plášťom, zabezpečuje jednoduchú manipuláciu s rotavátorom, ktorá je ešte dodatočne podporená rukoväťou na tele a kolieskami, pre maximálnu stabilitu a komfort. Na rukoväti sa taktiež nachádza bezpečnostné tlačidlo, vďaka ktorému sa tak vyhnete nechcenému spusteniu stroja.

Pohodlné a jednoduché skladovanie či presúvanie rotavátora z bodu A do bodu B, vďaka kompaktnosti a deliteľnej hriadeli.

Tiež nezabúdajte, že akumulátorový prevzdušňovač predstavuje: žiadnu údržbu motora / žiadne emisie / žiadna výmena oleja / žiadne aditíva / žiaden benzín / nízky hluk / nízke vibrácie / žiadne káble.
Typ: AR 1835 Comfort / 113921
Akumulátor: 18V*
Otáčky (na nožových platniach): 250 /min.
Pracovný záber: 35 cm
Počet nožov na valci: 24 cm
Hmotnosť: 4,8 kg

*bez akumulátora a nabíjačky

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Aku prevzdušňovač trávy AR 1835 Comfort / BOSCH FLEX [18V, bez aku, nabíjačky, krabica]

  • Kód produktu: 113921
  • Dostupnosť: Skladom
  • 99,90€

  • Bez DPH: 83,25€


Štítky: Aku prevzdušňovač trávy AR 1835 Comfort / BOSCH FLEX [18V, bez aku, nabíjačky, krabica]