Akumulátorová MAKITA kosačka určená na kosenie menších a strených plôch trávnika do cca 600m2. Kosačka je vybavená poistkovým bezpečnostno - kľúčovým ŠTART-om.

Disponuje XPT ochranou proti prachu a striekajúcej vode. Je kompatibilná s 18V Li-lon Makita náradím. Stačí zobrať baterku z uťahovačky či iného stroja a môžete kosiť ekologicky a bez káblov!

Kosačka disponuje technológiou 3 cut to sú kosenie, zbieranie a MULČOVANIE. Kosenie mulčovaním je omnoho rýchlejšie ako kosenie so zberom do zberného koša. Okrem toho, že takto ušetríte veľa času, vaša záhrada získa prirodzenú a vynikajúcu výživu trávnika.

Kosačka a šasi sú skonštruované z tvrdeného plastu so záberom 43cm. Motorová bezpečnostná brzda slúži pre náhle zabrzdenie točiaceho sa noža, po vypnutí motora. Ľahko sa prepravujú aj skladujú, vďaka sklápacím rukovätiam ju raz-dva poskladáte. Jednoduchá manipulácia a vedenie kosačky počas prevádzky je podporené ergonomický tvarovanou rukoväťou.

Integrovaná predná rukoväť je ideálna nielen, ak treba zdvihnúť kosačku na záhrade po schodoch alebo cez prekážky, ale takisto nesmierne uľahčuje prepravu alebo skladovanie zariadenia.

Vďaka centrálnemu nastaveniu výšky kosenia, je možné kosačku pomocou jednej páky ľahko nastaviť na ideálu výšku kosenia vášho trávnika.

Kosačka je vybavená hybridným košom o kapacite až 50 litrov a indikátorom plnosti, ktorý vás upozorní, kedy ho treba vyprázdniť.

Tiež nezabúdajte, že akumulátorová kosačka predstavuje: žiadne emisie / žiadna výmena oleja / žiadne aditíva / žiaden benzín / nízky hluk / nízke vibrácie.
Typ: DLM432Z
Akumulátorové napätie: 2x18V
Šírka záberu: 43 cm
Výška kosenia: 20-75 mm
Objem koša: 50 litrov
Technológia: 3 cut
Nastavenie výšky kosenia: centrálne, 13 stupňov
Telo kosačky: tvrdený plast
Rozmery: 143 x 46 x 104 cm
Hmotnosť: 16,9 kg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Aku kosačka DLM432Z / LXT [2x18V, bez aku, nabíjačky, krabica]

  • Kód produktu: DLM432Z
  • Dostupnosť: Skladom
  • 279,90€

  • Bez DPH: 233,25€


Štítky: Aku kosačka DLM432Z / LXT [2x18V, bez aku, nabíjačky, krabica]