Robustná pásová brúska Metabo - rýchle a jednoduché riešenie pre opracovanie a zahladenie drsných povrchov dreva. Vďaka unikátnemu stojanu s protišmykovými nožičkami je možné stroj otočiť, čím ho je možné využiť aj stacionárne. Pri stacionárnom nasadení určite oceníte aj doraz, pre presné vedenie obrobku.

Výkonný 1010 W motor s nízkym ťažiskom a vysokou výkonovou rezervou schopný zvládnuť aj veľké zaťaženie, pre čo najprecíznejšie výsledky. Presný brúsny obraz vďaka nanajvýš presnému behu pásu. Jednoduchá výmen brúsneho pásu bez náradia, vďaka páčke pre rýchle vyzutie a navliekanie nového brúsneho pásu.

Pásová brúska je vybavená technológiou (VTC) s konštantnými otáčkami, ktoré je možné regulovať pomocou kolieska na tele a následne pomocou spínača aj za-aretovať. Prídavná rukoväť s protišmykovou zadnou rukoväťou vám poslúžia pre maximálnu bezpečnosť a komfort pri práci. Súčasťou brúsky je aj antistatický odsávací vak s uzatváracím otvorom a redukcia na ktorú je možné priamo pripojiť externé odsávacieho zariadeie.

Obsah balenia: brúska, prídavná rukoväť, pozdĺžny doraz, stolový stojan, odsávací vak, odsávací adaptér, imbusový kľúč, brúsny pás (P80)
Typ: BAE 75
Výkon: 1010 W / 230 V
Rýchlosť pásu: 240-450 m/min
Krútiaci moment: 12 Nm
Plocha brúsneho pásu: 85 x 150 mm
Dĺžka pásu: 533 mm
Šírka pásu: 75 mm
Dĺžka kábla: 4 m
Hmotnosť: 4,9 kg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Brúska pásová BAE 75

  • Kód produktu: 600375000
  • Dostupnosť: Skladom
  • 199,99€

  • Bez DPH: 166,66€


Štítky: Brúska pásová BAE 75