ZÁHRADNÝ TRAKTOR VÁM V RÁMCI SLOVENSKA DOVEZIEME ZDARMA AŽ DO VAŠEJ ZÁHRADY. NÁŠ ODBORNÍK VÁM TRAKTOR PREDVEDIE A VŠETKO DÔLEŽITÉ VYSVETLÍ – TO JE CESTA, ABY VÁM TRAKTOR SLÚŽIL VEĽA ROKOV :o)

Veľmi kvalitné komponenty - vyvinutý v Nemecku a vyrobený v Rakúsku - to charakterizuje záhradný kosiaci traktor T23-125.6 HD V2 Premium. Týmto záhradným traktorom s osvedčeným motorom Briggs & Stratton možno efektívne a najmä komfortne pokosiť veľké trávnaté plochy.

Extra široký a extra silný. To je charakteristické pre náš záhradný kosiaci traktor samých superlatívov. Ak chcete efektívne spracovávať poriadne veľké trávnaté plochy, odporúčame Vám záhradný traktor solo by AL-KO T23-125.6 HD V2.
Vlajková loď našej flotily záhradných kosiacich traktorov presvedčí najmä svojou veľkosťou a bohatou výbavou. Precíťte pohodlie za volantom tohto stroja a zažite nový pocit bezpečnosti. Otočíte kľúčikom v zapaľovaní a zažijete čistú radosť. So záhradným traktorom solo by AL-KO T23-125.6 HD V2 a rôznorodým voliteľným príslušenstvom sa práca stane najobľúbenejším koníčkom po celý rok.

Záhradný traktor solo by AL-KO T23-125.6 HD V2 je poháňaný kvalitným 2-valcovým motorom – s veľmi veľkou rezervou výkonu - motor má výkon 24HP. Výška synchronizovaného a 125 cm širokého kosiaceho zariadenia s dvoma nožmi sa dá nastaviť centrálne v 7 polohách od 30 mm do 90 mm. V zime možno kosiace zariadenie niekoľkými pohybmi demontovať kvôli údržbe resp. kvôli využitiu traktora ako vozidla na odhŕňanie snehu. Robustný rám z C-profilu odolný proti skrúteniu v kombinácii so stabilnou prednou osou z liatiny a sériovo zabudovanou tyčou nárazníka prispievajú k dlhej životnosti.

Vďaka elektronickému displeju Vám stačí jediný pohľad a hneď vidíte všetky funkcie a informácie. Záhradný traktor solo by AL-KO T23-125.6 HD V2 disponuje navyše tempomatom, s ktorým je spracovanie veľkých trávnatých plôch príjemnejšie. Vďaka veľkým 23“ zadným kolesám je práca menej citlivá na výmole. Vedľa seba umiestnené pedále na chod vpred a vzad pre intuitívnu jazdu. Vďaka hrdlu nádrže na vonkajšej strane možno ľahko doplniť palivo. Nízka nástupná plocha a veľký priestor na nohy uľahčujú nastupovanie a prácu s naším záhradným traktorom. Pohodlné sedadlo možno stupňovito individuálne nastaviť. Priamo z nastaviteľného sedadla vodiča možno pomocou teleskopickej páky jednoducho vyprázdniť veľký zberný kôš s objemom 310 l - je možné rozšírenie výbavy dobudovaním elektronického vyprázdňovania zberného koša. Na naplnenie koša včas upozorní zvukový signál. Ďalšiu komfortnú výhodu ponúka dobre uchopiteľný volant, ako aj prehľadnosť prvkov ovládania spolu s elektronickým displejom.

Výsledok vašej práce bude hovoriť za všetko :o)
Typ: T 23-125.6 HD V2 Premium / 127363
Prevádzkový režim: benzín, 4 - takt
Motor: Briggs & Stratton Intek 8240
Objem valcov: 724cm3
Výkon: 24 HP
Počet valcov: 2

Elektroštart (v cene akumulátor)
Tempomat, elektronický displej
Nožová spojka: elektromagnetická
Prevodovka: hydrostatická, ovládanie pedálom
Parkovacia brzda
Svetlá
Integrovaný nárazník
Mulčovanie
Zadný záves: voliteľné príslušenstvo

Šírka záberu: 125 cm (dva nože)
Objem koša: 310 litrov
Naplnenie koša: zvukový signál
Vysýpanie koša: teleskopická tyč / možnosť elektricky
Výška strihu: 30 – 90 mm, centrálne, 7 polôh
Priemer kolies: predné 16"; zadné 23"
Hmotnosť: 285 kg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Traktor trávny T 23-125.6 HD V2 Premium, záber 125cm, B&S 8240 / 24HP - 2 valce

  • Kód produktu: 127363
  • Dostupnosť: Na objednávku
  • 3 990,00€

  • Bez DPH: 3 325,00€


Štítky: Traktor trávny T 23-125.6 HD V2 Premium, záber 125cm, B&S 8240 / 24HP - 2 valce