Praktický samonivelačný krížový laser (vodorovné a zvislé línie). Laser s jemnými, červenými laserovými líniami s viditeľnosťou do 5m. Pre zaostrenie a lepšiu viditeľnosť laseru tu sú červené okuliare ktoré vám zvýraznia línie. Tento laser vám pomôže pri rôznych stavebných prácach alebo pri presnom zavesení nábytku v interiéri, či iných pracovných aktivitách, kde požadujete presný výsledok. Naša firma HURTÍK s.r.o. má s týmto prístrojom veľmi dobré skúsenosti.

Laser je vybavený samoniveláciou sklonu ktorú je možné Zamknúť/Odomknúť (Pozor! Pri prenášaní vždy laser uzamknite). Vďaka stojanu ktorý je vybavený dvoma vodováhami a nastavovaním sklonu/záklonu je možné laser nastaviť rovnomerne aj na nerovnomernom povrchu. Laser je možné otáčať v rozsahu 360° (simulácia multi-líniového laseru).

Súčasťou lasera je aj teleskopický statív s 5/8" závitom na ktorý je možné laser upevniť. Laser je na spodku tela vybavený protišmykovými nožičkami. Vešiak umožňuje laser zavesiť na stenu pomocou klinca alebo skrutky.

Všetko príslušenstvo a laser je zabalené v kufríku z tvrdeného plastu. Tento praktický pomocník vám zabezpečí, aby sa už vaša práca nevychyľovala z maximálnej presnosti :o)

Obsah balenia: laser, viacúčelový špeciálny stojan, teleskopický statív, okuliare, kufrík a batérie
Typ: 0003540 (červený krížový)
Dosah: do 5m
Samonivelácia: ±4°
Presnosť: ± 0,4 mm
Batérie: 3x AA 1,5V
Hmotnosť: 0,65kg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Laser krížový samonivelačný

  • Kód produktu: 0003540
  • Dostupnosť: Skladom
  • 58,00€

  • Bez DPH: 48,33€


Štítky: Laser krížový samonivelačný