Zvárací invertor RURIS AS180MMA s prúdom 180Ah je najmodernejšie invertorové zariadenie, ktoré sa vyznačuje použitím najnovších technológií. Je ľahký, skladný a výborne sa používa. Má vysokú účinnosť a výkon, ľahké zapálenie oblúka, výbornú tvorbu zvarových hút, malú veľkosť a jednoduchú obsluhu. Je určená na zváranie MMA (obalenou elektródou) pre údržbárske a opravárenské práce.

Ruris predstavuje rad oblúkového zvárania (pre elektródy) invertorového typu MMA, s veľkou stupnicou prúdu, ktorý má oproti konvenčnému zváraniu s transformátorom výhodu v tom, že zariadenie je ergonomické, ľahko sa prenáša a môže poskytovať elektronické riadenie intenzity prúdu ( intenzita pracovného prúdu).

Zvárací invertor RURIS AS180MMA dokáže pracovať s bázickými alebo rutilovými elektródami s priemerom 2,5 mm - 4 mm. Vyššia intenzita prúdu znamená nepretržité a dlhšie používanie pri zváraní, ako aj širší rozsah elektród.

Elektródy Rutilové sa používajú hlavne pre nízkolegované ocele, pre zvary vyžadujúce príjemný vzhľad. Po vytvorení zvarovej húsenice zostáva na zvarovom povrchu troska, ktorá sa sama oddelí. Zároveň tieto elektródy nezanechávajú stopy trosky alebo postriekania.

Elektródy Bázické sa používajú skôr pre vysokolegované ocele, ale aj pre nízkolegované ocele (plechy, rúry) a po vytvorení zvarovej húsenice zostáva na zvarovom povrchu troska, ktorú je potrebné odstrániť úderom kladiva. .

Hrúbku a typ ocele, ktorá sa má zvárať, pracovnú rýchlosť (zváranie), hrúbku zváracej elektródy je potrebné zvoliť podľa intenzity prúdu ponúkanej zváračkou Ruris pre vysokú odolnosť voči zváraniu materiálov.

Zahŕňa najnovšie technológie a funkcie, ktoré sú v súčasnosti dostupné.
Digitálny displej: veľmi jednoduché použitie je vybavený displejom, ktorý zobrazuje zvolené funkcie a pracovné parametre.

Hot Start : zariadenie vytvára zvýšenie výstupného napätia, ktoré uľahčuje spustenie elektrického oblúka.

Anti Stick : znižuje zvárací prúd pri skratovaní elektródy. Zabraňuje prilepeniu elektródy k materiálu.

Arc Force : Schopnosť zvárať veľmi krátkym oblúkom, dokonca aj pri dotyku zváracieho materiálu. Najvhodnejšie pre ťažké polohy / elektródy.

Invertor RURIS AS180MMA nájde uplatnenie v domácnosti alebo poloprofesionálne v autodielňach alebo na poľnohospodárskych farmách.

Kompaktná zváračka RURIS AS180MMA s nízkou hmotnosťou len 5,1 kg sa ľahko inštaluje a obsluhuje. Jej preprava je jednoduchá vďaka rukoväti a popruhu. Tiež sa ľahko skladuje a udržiava.
- typ: AS180 MMA
- napätie: 230V / 6,2 kVA
- prúdový rozsah: 20-180A
- zaťažovateľ 60%: 180A
- priemer elektródy: 2,5 - 4,0mm
- váha: 5,1 kg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Invertor zvárací AS180 MMA

  • Kód produktu: AS180M2022
  • Dostupnosť: Skladom
  • 159,90€

  • Bez DPH: 133,25€


Štítky: Invertor zvárací AS180 MMA