Praktický a všestranný samonivelačný krížový laser (vodorovné a zvislé línie). Kvalitný laser renomovanej nemeckej značky s technológiou STABILA GREENBEAM - jasné, jemné, zelené laserové línie - veľmi dobre viditeľný zelený lúč s viditeľnosťou až do 30m aj pri priamom svetle. Tento kvalitný laser vám pomôže pri rôznych stavebných prácach (elektro-inštalácie, lepenie obkladov, montáž sadrokartónu, iné...) alebo pri presnom zavesení nábytku v interiéri, či iných pracovných aktivitách, kde požadujete presný výsledok. Naša firma HURTÍK s.r.o. má s týmto prístrojom veľmi dobré skúsenosti.

Laser je vybavený samoniveláciou sklonu do 4,5° - prekročením tohto rozsahu začne blikať a tým upozorní používateľa, aby ho napravil do vodorovnej polohy podľa integrovanej vodováhy na lasery. Veľkou výhodou laseru je jednoduché a rýchle telové upínanie na teleskopickú tyč (nie je potrebný akýkoľvek dodatočný držiak). Tlačidlo na zapnutie a vypnutie lasera je vybavené aretáciou samonivelačného systému (po vypnutí sa laser automaticky za-aretuje čím sa pri penášaní vyhnete nechcenému poškodeniu a vychýleniu lúčov z roviny).

Súčasťou laseru je viacúčelový špeciálny stojan - otočná viacúčelová platforma pre umiestnenie lasera na rôzne povrchy, na podlahu a na statívy. Zadná časť stojanu je vybavená silnými magnetmi, ktoré je možné prichytiť o kovový materiál. V prípade nemagnetického materiálu vám poslúži pomocný klinec alebo skrutka, na ktorý je možné stojan zavesiť. Zadná časť stojanu s protišmykovým povrchom zabraňuje kývaniu lasera. Vďaka stojanu je možné laser otáčať v rozsahu 360°. Stojan má 1/4" závit určený pre štandardné statívy a 5/8" závit určený pre masívne stavebné statívy. Tento špeciálny stojan môžete tiež použiť ako redukciu - umožňuje uchytenie akéhokoľvek štandardného prístroja so závitom 1/4" na masívny stavebný statív so závitom 5/8".

Laser je na spodku tela vybavený protišmykovými nožičkami. Súčasťou balenia je púzdro z tvrdej látky ktoré si je možné prevliecť cez opasok. Tento praktický a šikovný pomocník vám zabezpečí, že vaša práca bude na 100% presná :o)

Obsah balenia: laser, viacúčelový špeciálny stojan, púzdro z tvrdej látky, batérie a CD manuál
Typ: LAX 50 G (zelený-krížový)
Dosah: do 30m
Samonivelácia: ±4,5°
Presnosť: ± 0,5 mm
Laserová trieda: 2
Trieda ochrany: IP53
Prevádzkový čas: cca 7hodín (batérie)
Batérie: 3x AA 1,5V
Hmotnosť: 1kg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Laser krížový, samonivelačný LAX 50 G (zelený) / do 30m

  • Kód produktu: TA19110
  • Dostupnosť: Skladom
  • 179,90€

  • Bez DPH: 149,92€


Štítky: Laser krížový, samonivelačný LAX 50 G (zelený) / do 30m