Robustná profesionálna fréza do muriva od nemeckej značky METABO.

Nevyhnutný pomocník pre elektroinštalácie káblov alebo pri vodoinštalácií rúr pod omietkou s maximálnym priemerom kotúčov - 230mm. Fréza je poháňaná 2400W Marathon - Motorom s vysokou ochranou proti prachu a samo-vypínateľnými uhlíkmi čím sa zvyšuje celková životnosť motora.

Pre vašu bezpečnosť a dlhú životnosť stroja sa postará aj elektronická ochrana proti preťaženiu s jemným nábehom (Soft Start) pre plynulý chod motora. Bezpečnostná spojka (S – AUTOMATIC) ktorá slúži na odpojenie pohonu, čím predídete nechcenému pretočeniu stroja. Ochrana proti preťaženiu s ochranou proti opätovnému nábehu (s LED signalizáciou) zabraňujú neúmyselnému prehriatiu stroja a opätovnému zapnutiu sa stroja po prerušení elektrickej energie. Naša firma HURTÍK s.r.o. má s týmto prístrojom veľmi dobré skúsenosti.

Možnosť nastavenia šírky drážok (do 37mm) a hĺbku rezu (až do 60mm) bez potreby rozoberania krytu na kotúče. Kryt kotúčov je skonštruovaný z hliníkovej liatiny s výstupom na odsávanie, pre pripojenie externého odsávacieho zariadenia. Pomocné kolieska na tele krytu vám poslúžia pre optimálny posuvný rez po označenej čiare. Ergonomický tvarovaná antivibračná rukoväť (MVT) s možnosťou za-aretovania spínača pre pohodlné a dlhodobé nasadenie pri práci :o)

Súčasťou balenia je aj vysekávač pre vysekávanie a oddelenie vyfrézovaných murív. Toto všetko spolu nájdete zabalené v METABO kufríku z oceľového plechu s výplňami pre komfortné uskladnenie a prenášanie frézy.

Obsah balenia: Fréza do muriva, kufrík Metabo, vysekávač, dvojdierový maticový kľúč
Typ: MFE 65 (bez kotúčov)
Výkon: 2400W
Priemer rezných kotúčov: 230mm
Počet otáčok: 6500/min
Krútiaci moment: 15 Nm
Nastaviteľná hĺbka rezu: 20 – 60mm
Šírka drážok: 9 / 11 / 17 / 23 / 29 / 33 / 37 mm
Dĺžka kábla: 4m
Hmotnosť: 9,8kg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Fréza do muriva MFE 65

  • Kód produktu: 600365000
  • Dostupnosť: Skladom
  • 799,90€

  • Bez DPH: 666,58€


Štítky: Fréza do muriva MFE 65