Profesionálna horná fréza Metabo ktorá je nevyhnutným pomocníkom pre stolárov na frézovanie dreva, umelých hmôt ale aj iných materiálov citlivých na teplo.

Fréza je vybavená 1200W Marathon motorom ktorý má vysokú protekciou proti prachu a iným mikro - čiastočkám so zvyškov z materiálu. Ochrana proti preťaženiu (STOP) ktorá chráni motor pred prehriatím. Možnosť regulácie otáčok vďaka (VTC) koliesku na tele, ktoré aj pod záťažou ostávajú konštantné.

Vďaka trojstupňovému dorazu a nastavovaciemu indikátoru na tele (budík) si je možné precízne nastavovať hĺbku frézovania s presnosťou 0,1mm. Stabilné 2 - stĺpové vedenie s maximálnou výškou zdvihu do 50mm. 8mm upínacia klieština s aretáciou, vďaka ktorej je možné pomocou jediného kľúča rýchlo a jednoducho obmieňať nástroje.

Možnosť pripojenia externého vysávacieho zariadenia na frézu pre optimálne odsávanie pri práci. Robustné telo frézy so spodnou platňou ktoré sú skonštruované zo zliatiny hliníka a príruba ložísk ktorá je ešte obalená aj tvrdeným plastom. Samo - vypínateľné uhlíky ktoré predlžujú životnosť motora a stroja. Fréza je navyše vybavená paralelným nastavovacím vedením a aretovateľným spínačom na tele pre pohodlnú - precíznu a bezpečnú prácu.

Obsah balenia: horná fréza, budíkový indikátor, paralelné vedenie, spojovací kus na odsávanie, kľúč (na frézky)
Typ: OfE 1229 Signal
Výkon: 1.200 W
Max. výška zdvihu: 50 mm
Počet otáčok: 5000 - 25500 ot/min
Upínacia klieština: 8 mm
Indikátor hĺbky: (každý) 0,1 mm
Doraz: 3 - stupňový
Dĺžka kábla: 4 m
Hmotnosť: 3,5 kg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Fréza horná OfE 1229 Signal

  • Kód produktu: 601229000
  • Dostupnosť: Skladom
  • 269,90€

  • Bez DPH: 224,92€


Štítky: Fréza horná OfE 1229 Signal