Benzínová kosačka s pohonom a vynikajúcim pomerom: Cena / Kvalita / Bezpečnosť / Životnosť (podporená dlhodobejšou zárukou) / Servisné zázemie / Výkon / Plocha trávnika (do 1400m2)

VAROVANIE: neznačkové a nekvalitné kosačky sú na jednu, dve sezóny... PRETO by ste mali vedieť, že vaše rozhodnutie používať kvalitnú kosačku je dôležité.

Kosačka je vybavená s funkciami 4 in One ktorá je vyvinutá v Nemecku a vyrobená v Rakúsku. Táto kvalitná kosačka s 5 ročnou zárukou, bude k vašej spokojnosti slúžiť veľa rokov. U NÁS ZDARMA ORIGINÁL NÁPLNE - NAJLEPŠIA VOĽBA PRE KVALITNÝ ZÁBEH MOTORA :o)

Benzínová kosačka so šírkou záberu 46cm a osvedčeným (Americkým) motorom Briggs & Stratton pod ktorým sa nachádza skelet skonštruovaný z pevnej ocele. Kosačka s funkciami 3v1 to sú kosenie, zbieranie, MULČOVANIE. Za zmienku stojí, že kosenie s mulčovacím klinom je omnoho rýchlejšie ako kosenie so zberom do zberného koša. Okrem toho, že takto ušetríte veľa času, vaša záhrada získa prirodzenú a vynikajúcu výživu trávnika.

Integrovaná predná rukoväť je ideálna nielen, ak treba zdvihnúť kosačku na záhrade po schodoch alebo cez prekážky, ale takisto nesmierne uľahčuje prepravu alebo skladovanie zariadenia.

Vďaka centrálnemu nastaveniu výšky kosenia, je možné kosačku pomocou jednej páky ľahko nastaviť na ideálu výšku kosenia vášho trávnika.

Vždy BEZ NÁMAHY - kolesá o veľkosti XXL s POHONOM ktoré sa pri kosení starajú o lepšiu priľnavosť a manipuláciu v tráve alebo na nerovnom povrchu. Kolesá sú uložené v guličkových ložiskách pre ľahší a jednoduchší posuv kosačky aj bez zapnutého pohonu.

Kosačka je vybavená veľkým aerodynamický košom z plastu o kapacite 65 litrov s indikátorom plnosti, ktorý vás upozorní, kedy ho treba vyprázdniť.

Ďalšou výhodou kosačky je VYOSENÁ KONŠTRUKCIA ktorá vám poslúži na bezproblémové kosenie aj pozdĺž stien a múrikov. Dosiahnete zaručene perfektný výsledok bez nutnosti dokosovania strunovou kosačkou.

Koniec koncov, váš trávnik bude hovoriť za všetko :o)

Ako získam 5 ročnú záruku?
viac v záložke Médiá (PDF) súbor.
Typ: Classic 4.62 SP-B Plus Edition, 3 in ONE / 123006
Prevádzkový režim: benzín, 4 - takt
Motor: Briggs & Stratton 500 E (+ pohon)
Objem valcov: 140 cm3
Výkon: 2,0 kW / 2,7 HP
Počet otáčok: 2900 ot./min

Vhodná pre plochy: do 1400 m2
Funkcie - 3 in ONE:
(kosenie, zbieranie, MULČOVANIE, bočné vyhadzovanie) + zadné vyhadzovanie
Materiál skeletu: oceľový plech
Šírka záberu: 46 cm (vyosená konštrukcia)
Objem koša: 65 litrov
Výška strihu: 30 – 75 mm, centrálne, 7 polôh
Kolesá: v guličkových ložiskách
Priemer kolies: predné 200 mm; zadné 220 mm
Hmotnosť: 29,9 kg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Kosačka benzínová Classic 4.62 SP-B Plus Edition, 3 in ONE, s pohonom, B&S 500 E / 2,7HP

  • Kód produktu: 123006
  • Dostupnosť: Na objednávku
  • 369,00€

  • Bez DPH: 307,50€


Štítky: Kosačka benzínová Classic 4.62 SP-B Plus Edition, 3 in ONE, s pohonom, B&S 500 E / 2, 7HP