Osvedčené profesionálne kombinované kladivo SDS plus značky METABO, spolu s kvalitnými multifunkčnými kliešťami, v odolnom kufri.

Toto kompaktné kladivo je určené na vŕtanie a sekanie (prisekávanie, dosekávanie). Môžete vŕtať do rôznych stavebných materiálov (betón, kameň, tehla a iné). Kladivo značky METABO je vybavené špeciálnym systémom príklepového vŕtania - tento spôsob je veľmi účinný, rýchly a kvalitný - čo využijete pri vašich rôznych montážnych projektoch, či zatepľovaní :o)

Kladivo METABO vám bude tak isto pomocníkom pri vŕtaní do dreva a železa - v takomto prípade je ideálne kladivo vybaviť ďalším - zubovým skľučovadlom spolu s adaptérom.

O váš komfort a bezpečnosť sa postarajú: elektronický vypínač s aretáciou pre nepretržitý chod, regulácia otáčok (Elektronika Vario), možnosť spätného chodu, ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukoväť a predovšetkým obmedzovač krútiaceho momentu (Bezpečnostná spojka Metabo S-automatic), ktorý chráni používateľa a aj nástroj pred nepredvídaným spätným nárazom. Týmto pádom ušetríte na zbytočne polámaných nástrojoch a o vaše ručičky bude tiež postarané :o)

S veľkou ľahkosťou už navŕtate stovky alebo tisíce dier pri zatepľovaní, či pri konštrukciách pre sadrokartón. Ľahko demontujete staré zárubne, vysekáte staré nemoderné dlaždice z kúpeľne alebo spravíte drážky pre elektrické vedenie. Jednoduchým spôsobom všeličo zrenovujte :o)
Profesionálne elektropneumatické kombinované kladivo SDS-PLUS METABO

- typ: METABO KHE 2444
- výkon: 800 W / 230 V
- priemer vŕtania do muriva: 24 mm
- priemer vŕtania do kovu: 13 mm
- priemer vŕtania do dreva: 30 mm
- priemer vŕtania korunkou: 68 mm
- počet otáčok: 0-1230 /min
- regulačná elektronika+ pravý-ľavý chod
- sila príklepu: 2,3 J
- upínanie nástroja: prachotesné upínanie SDS-plus
- hmotnosť: 2,4 kg
- balenie: kufor, nastaviteľná bočná rukoväť s hĺbkovým dorazom, MULTIfunkčné kliešte

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Kladivo kombinované KHE 2444

  • Kód produktu: 606154000
  • Dostupnosť: Skladom
  • 111,00€

  • Bez DPH: 92,50€


Štítky: Kladivo kombinované KHE 2444