Profesionálne kombinované kladivo SDS plus značky MAKITA, s kompaktnou konštrukciou - v tvare L pre optimálne ovládanie.

Toto kompaktné kladivo je určené na vŕtanie a sekanie (prisekávanie, dosekávanie). Môžete vŕtať do rôznych stavebných materiálov (betón, kameň, tehla a iné). Kladivo značky MAKITA je vybavené špeciálnym systémom príklepového vŕtania - tento spôsob je veľmi účinný, rýchly a kvalitný - čo využijete pri vašich rôznych montážnych projektoch, či zatepľovaní :o)

Kladivo MAKITA vám bude tak isto pomocníkom pri vŕtaní do dreva a železa. Vo výbave je ďalšie rýchloupínacie skľučovadlo na bežné vrtáky s valcovou stopkou. Výmena skľučovadla je veľmi jednoduchá - bez použitia náradia.

O váš komfort a bezpečnosť sa postarajú: elektronický vypínač s aretáciou pre nepretržitý chod, regulácia otáčok, možnosť spätného chodu, ergonomicky tvarovaná pogumovaná antivibračná rukoväť, 40 polôh nastavenia sekáča, LED osvetlenie pracovnej plochy a predovšetkým obmedzovač krútiaceho momentu, ktorý chráni používateľa a aj nástroj pred nepredvídaným spätným nárazom. Týmto pádom ušetríte na zbytočne polámaných nástrojoch a o vaše ručičky bude tiež postarané :o)

S veľkou ľahkosťou už navŕtate stovky alebo tisíce dier pri zatepľovaní, či pri konštrukciách pre sadrokartón. Ľahko demontujete staré zárubne, vysekáte staré nemoderné dlaždice z kúpeľne alebo spravíte drážky pre elektrické vedenie. Jednoduchým spôsobom všeličo zrenovujte :o)
- typ: MAKITA HR2811FT
- výkon: 800W / 230 V
- priemer vŕtania do muriva: 28 mm
- priemer vŕtania do kovu: 13 mm
- priemer vŕtania do dreva: 32 mm
- priemer vŕtania korunkou: 80 mm
- počet otáčok: 0-1100 /min
- regulačná elektronika+ pravý-ľavý chod
- sila príklepu: 2,9 J
- upínanie nástroja: prachotesné upínanie SDS-plus
- hmotnosť: 3,6 kg

Balenie: kufor, rýchlovymeniteľné skľučovadlo na vrtáky SDS-plus, rýchlovymeniteľné skľučovadlo na valcové vrtáky, nastaviteľná bočná rukoväť s hĺbkovým dorazom

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Kladivo kombinované HR2811FT

  • Kód produktu: HR2811FT
  • Dostupnosť: Skladom
  • 244,00€

  • Bez DPH: 203,33€


Štítky: Kladivo kombinované HR2811FT