Kombinované kladivo Makita s funkciami pre vŕtanie s príklepom / bez príklepu a so sekaním..

Kladivo o výkone 800 W a silou úderu 2,4 J s SDS-plus príklepovým skľučovadlom a rýchloupínacím skľučovadlom pre vŕtanie do dreva a kovu. Vysokovýkonný príklepový mechanizmus presne uložený v skrini prevodovky ktorá má dlhotrvajúcu životnosť s motorom o výkone 0 - 1200 ot/min a počtom úderov 0 - 4600 /min. Môžete vŕtať do rôznych stavebných materiálov (betón, kameň, tehla a iné). Kladivo značky MAKITA je vybavené špeciálnym systémom príklepového vŕtania - tento spôsob je veľmi účinný, rýchly a kvalitný - čo využijete pri vašich rôznych montážnych projektoch, či zatepľovaní.

O váš komfort a bezpečnosť sa postarajá elektronický vypínač s aretáciou pre nepretržitý chod motora, regulácia otáčok pomocou stlačenia primárneho tlačidla aj so spätným chodom. Možnosť nastavenia sekáča do 40 polôh sekania a predovšetkým spojka ktorá vás chráni proti nechcenému pretočeniu sa nástroja v rukách.

Rukoväť je ergonomicky tvarovaná a pogumovaná pre perfektné padnutie do ruky čo zabezpečuje pohodlné vŕtanie či sekanie pri práci.

Balenie: kufor, doraz hĺbky vŕtania, pogumovaná rukoväť, rýchloupínacie skľučovadlo pre nástroje s uchytením s valcovou stopkou, príklepové skľučovadlo pre nástroje s uchytením SDS-plus a kladivo..
Typ: HR2630T
Výkon: 800 W
Max. počet úderov: 0 - 4600 /min.
Konštantný počet otáčok: 0 - 1200 /min.
Max. energia jednotlivého úderu: 2,4 J

Priemer vŕtania do ocele: 13mm
Priemer vŕtania do dreva: 32 mm
Priemer vŕtania do betónu s príklepovými vrtákmi: 26 mm
Priemer vŕtania do muriva s vŕtacími korunkami: 68 mm
Hmotnosť: 3 kg

Balenie: kufor, doraz hĺbky vŕtania, pogumovaná rukoväť, rýchloupínacie skľučovadlo pre nástroje s uchytením s valcovou stopkou, príklepové skľučovadlo pre nástroje s uchytením SDS-plus a kladivo..

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Kladivo kombinované HR2630T

  • Kód produktu: HR2630T
  • Dostupnosť: Skladom
  • 149,90€

  • Bez DPH: 124,92€


Štítky: Kladivo kombinované HR2630T