Digitálny zvárací invertor novej generácie robený IGBT technológiou je určený pre stredne ťažké profesionálne zváracie práce. Má využitie v strojárstve, stavebníctve, poľnohospodárstve, dielňach, na údržbe aj na montáži. Má optimálnu hmotnosť 5,6kg. Invertor je určený pre zváranie obalenou elektródou - všetky typy elektród (rutilové/mínusky alebo bázické/plusky, nerezové, hliníkové, liatinové) až do priemeru 4,0mm. Invertor je vybavený aj metódou zvárania TIG Lift - Arc (dotykové zapálenie oblúka škrtom).

Zvárací invertor je určený pre 16A ističe (bežné domáce zásuvky). Má malú spotrebu energie, nevyhadzuje ističe ako mnohé lacné zváračky. Nastavovanie parametrov je potenciometrom - na prehľadnom digitálnom displeji si jednoduchým spôsobom nastavíte prúdový rozsah od 20 do 250 Ampérov. Invertor má zabudovaný kvalitný ventilátor, preto je určený aj pre dlhodobé používanie.

Pre svoj vysoký zaťažovateľ bezproblémovo zvára elektródy priemeru 3,25 a 4,0mm. Invertor s výbornými zváracími vlastnosťami, automatickou tepelnou ochranou proti preťaženiu so svetelnou signalizáciou a nasledovnými automatickými funkciami:
HOT START - pre dokonalé zapálenie zváracieho oblúku
ANTI STIC - pre zníženie zváracieho prúdu pri skrate prilepením elektródy
ARC FORCE - optimalizuje pritavenie elektródy


BONUS NAVYŠE:
+ 3 metrový kábel s držiakom
+ 3 metrový kábel s uzemňovacou svorkou
+ štít
+ kukla samozatmievacia
+ zváračské rukavice
+ zváračská zástera
+ magnetický trojuholník
+ kladivko/kefa
+ 2x balíček rutilových elektród

UPOZORNENIE: v prípade ak stroj nezapájate priamo do siete ale medzi sieťou a zváračkou je predlžovací kábel. Je potrebné predlžovací kábel rozmotať aj z bubna, pre správne fungovanie stroja. Pre správny tok energie do stroja je potrebná min. hrúbka vnútorného predlžovacieho kábla 2,5mm.
- typ: AS250 MMA
- napätie: 230V / 9,5 kVA
- prúdový rozsah: 20-250A
- zaťažovateľ 60%: 250A
- priemer elektródy: 2,5 - 4,0mm
- váha: 5,6 kg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Invertor zvárací AS250 MMA

  • Kód produktu: AS250M2022
  • Dostupnosť: Skladom
  • 219,00€

  • Bez DPH: 182,50€


Štítky: Invertor zvárací AS250 MMA