Najdlhšia životnosť v extrémnom nasadení so 125mm priemerom kotúča.

Robustná uhlová brúska so silným krútiacim momentom, ochranou proti preťaženiu a motorom o výkone 1,550W s 11,000 ot/min aj pri zaťažení!.. Nový patentovaný MARATHON Motor ktorý má o 50% vyšší krútiaci momentom a až o 20% vyššou schopnosťou zvládať preťaženie s ochranou proti prachu a nečistotám. Pre rýchlejší odber materiálu a prácu s konštantnými otáčkami, primeranými pre materiál je tu funkcia (VTC) Vario-Tacho-Constamatic.

Metabo S – AUTOMATIC bezpečnostná spojka ktorá slúži ako odpojenie pohonu pri zablokovaní stroja a QUICK systém pre prestavovanie ochranného krytu, výmenu kotúča bez potreby použitia akéhokoľvek náradia vďaka – rýchloupínacej matici ktorú je možné jednoducho zaistiť proti pretočeniu sa.

Elektronická ochrana proti preťaženiu pre dlhú životnosť a elektronický jemný nábeh pre plynulý chod motora. Ochrana proti opätovnému nábehu ktorá zabraňuje neúmyselnému opätovnému zapnutiu sa stroja po prerušení elektrickej energie. Na skrini prevodovky je možné umiestniť rukoväť na pravú, ľavú stranu s prispôsobením na rezanie.

Funkcia Auto-BALANCER pre minimálne vibrácie v ruke a ramene aj s predĺžením životnosti brúsnych kotúčov stroja. Samovypínateľné uhlíky pre ochranu motora s rukoväťou VIBRATECH ktorá je určená pre neutralizovanie vibrácií pre bezpečnú a pohodlnú prácu pri dlhodobej prevádzke.
Typ: 600534000
Výkon: 1700 W
Krútiaci moment: 3,7 Nm
Počet otáčok: 11 000 ot./min.
Priemer kotúča: 125 mm
Závit vretena: M14
Dĺžka kábla: 4 m
Hmotnosť: 2,5 kg

Balenie obsahuje:
brúsku, ochranný kryt, návod, rýchloupínacia matica – QUICK, prídavná rukoväť VibraTech..

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Brúska uhlová WEA 17 - 125 quick

  • Kód produktu: 600534000
  • Dostupnosť: Skladom
  • 156,76€

  • Bez DPH: 130,64€


Štítky: Brúska uhlová WEA 17 - 125 quick