Digitálny zvárací invertor novej generácie robený IGBT technológiou je určený pre stredne ťažké profesionálne zváracie práce. Má využitie v strojárstve, stavebníctve, poľnohospodárstve, dielňach, na údržbe aj na montáži. Má optimálnu hmotnosť 5,0kg. Invertor je určený pre zváranie obalenou elektródou - všetky typy elektród (rutilové/mínusky alebo bázické/plusky, nerezové, hliníkové, liatinové) až do priemeru 4,0mm. Invertor je vybavený aj metódou zvárania TIG Lift - Arc (dotykové zapálenie oblúka škrtom).

Zvárací invertor je určený pre 16A ističe (bežné domáce zásuvky). Má malú spotrebu energie, nevyhadzuje ističe ako mnohé lacné zváračky. Nastavovanie parametrov je potenciometrom - na prehľadnom digitálnom displeji si jednoduchým spôsobom nastavíte prúdový rozsah od 20 do 160 Ampérov. Invertor má zabudovaný kvalitný ventilátor, preto je určený aj pre dlhodobé používanie.

Pre svoj vysoký zaťažovateľ bezproblémovo zvára elektródy priemeru 3,25 a 4,0mm. Invertor s výbornými zváracími vlastnosťami, automatickou tepelnou ochranou proti preťaženiu so svetelnou signalizáciou a nasledovnými automatickými funkciami:
HOT START - pre dokonalé zapálenie zváracieho oblúku
ANTI STIC - pre zníženie zváracieho prúdu pri skrate prilepením elektródy
ARC FORCE - optimalizuje pritavenie elektródy


BONUS NAVYŠE:
+ 3 metrový kábel s držiakom
+ 3 metrový kábel s uzemňovacou svorkou
+ štít
+ kladivko/kefa
+ balíček rutilových elektród
+ balíček bázických elektród
- napätie: 230V / 5,3 KVA
- prúdový rozsah: 20-160A
- zaťažovateľ 60%: 160A
- priemer elektródy: 1,6 - 4,0mm
- váha: 5,0kg
- rozmer: 440x215x330mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Invertor zvárací SOLUTION IGBT-160

  • Kód produktu: IGBT-160N
  • Dostupnosť: Skladom
  • 185,00€

  • Bez DPH: 154,17€


Štítky: Invertor zvárací SOLUTION IGBT-160