BEZ POUŽITIA KÁBLOV A ELEKTRINY - bez rizika skratu vo vlhkom prostredí :o)

S vysokotlakovým čističom Waspper W3100VA je čistenie ľahké a príjemné aj pri väčších plochách. S maximálnym tlakom 3100 PSI/213 bar a prietokom vody 8,7 l za minútu je tento vysokotlakový čistič vhodný na najnáročnejšie čistiace práce okolo domu, chaty, garáže.

Použitím vertikálneho motora sa dosiahla kompaktnejšia konštrukcia celého zariadenia. Hlavnými prednosťami sú vysoký podvozok, výkonné čerpadlo a kompaktnejšia konštrukcia pre uskladnenie. Prekonávanie nerovného terénu alebo schodov nie je problém. Vysoký tlak a prietok je vytváraný celokovovým čerpadlom s hliníkovým obalom, ktorého hlavnou výhodou je oveľa dlhšia životnosť ako pri elektrických čerpadlách v porovnateľnej triede.

Štandardne je toto zariadenie dodávané so 7,5 m hadicou a rozoberateľnou ergonomickou pištoľou s 15° a 40° vysokotlakovou tryskou a tryskou na aplikovanie saponátu samonasávaním (ŠTANDARDNÁ VÝBAVA - 3x tryska).

Zariadenie je poháňané kvalitným vertikálnym spaľovacím motorom Peggas, ktorý vám pri pravidelnej údržbe poskytne roky bezporuchovej prevádzky.


UNIVERZÁLNOSŤ
VYSOKÝ TLAK
BEZ POUŽITIA KÁBLOV
BEZ POUŽITIA ELEKTRINY
DLHODOBÁ ŽIVOTNOSŤ
ROBUSTNÁ KONŠTRUKCIA

viac v popise / na stiahnutie
Detailná špecifikácia výrobku v záložke "Média" - v prílohe.

Firma WPW Center s.r.o. je slovenský výrobca benzínových čističov WASPPER v triedach Hobby a Premium.

Snažíme sa zákazníkovi priniesť potešenie z čistenia tam, kde to potrebuje, či je to dom, záhrada, strecha alebo auto. Výhodou našich výrobkov je univerzálnosť, ľahká dostupnosť čistenia v teréne bez použitia elektrickej energie, vysoký výkon a tlak. Dôraz kladieme na jednoduchosť obsluhy, vysokú kvalitu výrobku a dlhú životnosť.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Čistič vysokotlakový benzínový W3100VA, 213bar, 8,7 l/min

  • Kód produktu: W3100VA
  • Dostupnosť: Skladom
  • 388,00€

  • Bez DPH: 323,33€


Štítky: Čistič vysokotlakový benzínový W3100VA, 213bar, 8, 7 l/min