BEZ POUŽITIA KÁBLOV A ELEKTRINY - bez rizika skratu vo vlhkom prostredí :o)

S vysokotlakovým čističom Waspper W3000HA je čistenie ľahké a príjemné. S maximálnym tlakom 3000 PSI/207 bar a prietokom vody 8,5 l za minútu je tento vysokotlakový čistič vhodný na najnáročnejšie čistiace práce okolo domu, chaty, garáže.

Hlavnými prednosťami sú vysoký podvozok, výkonné čerpadlo a PLYNULÁ REGULÁCIA otáčok motora. Prekonávanie nerovného terénu alebo schodov nie je problém. Ak nepožadujete plný výstupný tlak, tento čistič vám ho umožní pomocou regulácie otáčok motora znížiť. Vysoký tlak a prietok je vytváraný celokovovým čerpadlom s hliníkovým obalom, ktorého hlavnou výhodou je oveľa dlhšia životnosť ako pri elektrických čerpadlách v porovnateľnej triede.

Štandardne je toto zariadenie dodávané so 7,5 m hadicou a rozoberateľnou ergonomickou pištoľou s 15° a 40° vysokotlakovou tryskou a tryskou na aplikovanie saponátu samonasávaním (ŠTANDARDNÁ VÝBAVA - 3x tryska).

Zariadenie je poháňané kvalitným spaľovacím motorom Peggas, ktorý vám pri pravidelnej údržbe poskytne roky bezporuchovej prevádzky.


UNIVERZÁLNOSŤ
VYSOKÝ TLAK
BEZ POUŽITIA KÁBLOV
BEZ POUŽITIA ELEKTRINY
DLHODOBÁ ŽIVOTNOSŤ
ROBUSTNÁ KONŠTRUKCIA
Detailná špecifikácia výrobku v záložke "Média" - v prílohe.

Firma WPW Center s.r.o. je slovenský výrobca benzínových čističov WASPPER v triedach Hobby a Premium.

Snažíme sa zákazníkovi priniesť potešenie z čistenia tam, kde to potrebuje, či je to dom, záhrada, strecha alebo auto. Výhodou našich výrobkov je univerzálnosť, ľahká dostupnosť čistenia v teréne bez použitia elektrickej energie, vysoký výkon a tlak. Dôraz kladieme na jednoduchosť obsluhy, vysokú kvalitu výrobku a dlhú životnosť.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Čistič vysokotlakový benzínový W3000HA, 207bar, 8,5 l/min

  • Kód produktu: W3000HA
  • Dostupnosť: Skladom
  • 366,00€

  • Bez DPH: 305,00€


Štítky: Čistič vysokotlakový benzínový W3000HA, 207bar, 8, 5 l/min