BEZ POUŽITIA KÁBLOV A ELEKTRINY :o)

S vysokotlakovým čističom Waspper W2100HA je čistenie ľahké a príjemné. S maximálnym tlakom 2100 PSI/145 bar a prietokom vody 7 l za minútu je tento vysokotlakový čistič vhodný na najrozličnejšie čistiace práce okolo domu, chaty, garáže.

Štandardne je toto zariadenie dodávané s 15° vysokotlakovou tryskou. Spolu s dodávanou 6,5 m hadicou, rozoberateľnou ergonomickou pištoľou a ľahkou kompaktnou konštrukciou je priam predurčený na použitie, kde stiesnený priestor pri práci, transporte a skladovaní je prekážkou pre použitie väčších zariadení. Vysoký tlak a prietok je vytváraný celokovovým čerpadlom s hliníkovým obalom, ktorého hlavnou výhodou je oveľa dlhšia životnosť ako pri elektrických čerpadlách v porovnateľnej triede.

Zariadenie je poháňané kvalitným spaľovacím motorom Peggas, ktorý vám pri pravidelnej údržbe poskytne roky bezporuchovej prevádzky.


UNIVERZÁLNOSŤ
VYSOKÝ TLAK
BEZ POUŽITIA KÁBLOV
BEZ POUŽITIA ELEKTRINY
DLHODOBÁ ŽIVOTNOSŤ
ROBUSTNÁ KONŠTRUKCIA
Detailná špecifikácia výrobku v záložke "Média" - v prílohe.

Firma WPW Center s.r.o. je slovenský výrobca benzínových čističov WASPPER v triedach Hobby a Premium.

Snažíme sa zákazníkovi priniesť potešenie z čistenia tam, kde to potrebuje, či je to dom, záhrada, strecha alebo auto. Výhodou našich výrobkov je univerzálnosť, ľahká dostupnosť čistenia v teréne bez použitia elektrickej energie, vysoký výkon a tlak. Dôraz kladieme na jednoduchosť obsluhy, vysokú kvalitu výrobku a dlhú životnosť.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Čistič vysokotlakový benzínový W2100HA, 145bar, 7,0 l/min

  • Kód produktu: W2100HA
  • Dostupnosť: Na objednávku
  • 266,00€

  • Bez DPH: 221,67€


Štítky: Čistič vysokotlakový benzínový W2100HA, 145bar, 7, 0 l/min