BEZ POUŽITIA KÁBLOV A ELEKTRINY - bez rizika skratu vo vlhkom prostredí :o)

S vysokotlakovým čističom Gaspper GP3300HA je čistenie ľahké a príjemné aj pri väčších plochách. S maximálnym tlakom 3300 PSI/230 bar a prietokom 9,5l/min. je tento vysokotlakový čistič vhodný na najnáročnejšie čistiace práce.
Je to trieda PREMIUM, ktorá sa vyznačuje lepšími parametrami a dlhšou životnosťou oproti triede Hobby. Čerpadlo s mosadznou hlavou a keramickými piestami má funkciu samonasávania až z hĺbky 80cm.

Naša firma HURTÍK s.r.o. má s týmto kvalitným produktom dobré skúsenosti.

Vysokotlakový čistič je vybavený benzínovým OHV motorom Peggas s reguláciou otáčok, systémom ochrany motora bez oleja a výkonným čerpadlom s plynulou reguláciou tlaku vody, čo je zárukou vyššieho užívateľského komfortu. Jednoduchá
údržba celokovového čerpadla s mosadznou hlavou značne predlžuje dĺžku používania vysokotlakového čističa.

Štandardne je toto zariadenie dodávané s 10 m gumenou hadicou a rozoberateľnou ergonomickou pištoľou s 0°, 15°, 25 ° a 40° vysokotlakovou tryskou a tryskou na aplikovanie saponátu samonasávaním. (ŠTANDARDNÁ VÝBAVA - 5x tryska).

Zariadenie je poháňané kvalitným spaľovacím motorom Peggas, ktorý vám pri pravidelnej údržbe poskytne roky bezporuchovej prevádzky.


UNIVERZÁLNOSŤ
VYSOKÝ TLAK
BEZ POUŽITIA KÁBLOV
BEZ POUŽITIA ELEKTRINY
DLHODOBÁ ŽIVOTNOSŤ
ROBUSTNÁ KONŠTRUKCIA
Detailná špecifikácia výrobku v záložke "Média" - v prílohe.

Firma WPW Center s.r.o. je slovenský výrobca benzínových čističov WASPPER v triedach Hobby a Premium.

Snažíme sa zákazníkovi priniesť potešenie z čistenia tam, kde to potrebuje, či je to dom, záhrada, strecha alebo auto. Výhodou našich výrobkov je univerzálnosť, ľahká dostupnosť čistenia v teréne bez použitia elektrickej energie, vysoký výkon a tlak. Dôraz kladieme na jednoduchosť obsluhy, vysokú kvalitu výrobku a dlhú životnosť.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Čistič vysokotlakový benzínový GP3300HA, 230bar, 9,5 l/min

  • Kód produktu: GP3300HA
  • Dostupnosť: Skladom
  • 649,00€

  • Bez DPH: 540,83€


Štítky: Čistič vysokotlakový benzínový GP3300HA, 230bar, 9, 5 l/min