Solution LINE MIG/MMA/TIG 200 je multifunkčný invertor určený pre výrobu konštrukcií, autoservisy, klampiarske a údržbárske dielne, domáce dielne. Pre svoju malú váhu aj pre práce vo výškach. Veľkou výhodou tohto multifunkčného zariadenia sú malé a kompaktné rozmery, optimálna hmotnosť 12,8kg, vysoký výkon a účinné chladenie zváračky. Všetko v jednom balení - môžete využiť zváranie COčkou (metóda MIG), zváranie obalenými elektródami (metóda MMA) alebo zváranie wolfrámovou elektródou (metóda TIG) - zváračka umožňuje všestranné využitie :o)
Naša firma HURTÍK s.r.o. má s týmto typom zariadenia veľmi dobré skúsenosti.

Zváranie metódou MIG (s plynom, tiež bez plynu s trubičkovým drôtom) je určené pre cievky 1-5kg v priemere drôtov 0,6-1,0mm. Zariadenie má kvalitný kovový podávač drôtu. Multifunkčné zariadenie má dostatočný výkon pre zváranie metódou MMA (obalenou elektródou) pre všetky typy elektród (rutilové/mínusky alebo bázické/plusky, nerezové, hliníkové, liatinové) až do priemeru 4,0mm. Pre zváranie metódou TIG (wolfrámovou elektródou) sa ako voliteľné príslušenstvo používa TIGový horák s ručným ventilčekom na rukoväti pre reguláciu plynu. Po dotknutí wolfrámovej elektródy o základný materiál a odtiahnutí (škrtnutí) sa vytvorí zvárací oblúk.

Zariadenie je určené pre 16A ističe (bežné domáce zásuvky). Má malú spotrebu energie, nevyhadzuje ističe ako mnohé lacné zváračky. Na prednom digitálnom panely sa veľmi jednoduchým spôsobom nastavuje metóda zvárania MIG, MMA alebo TIG / Volty a posuv drôtu, prúdový rozsah od 50 do 200, resp. od 20 do 160 Ampérov. Eurokoncovka slúži pre jednoduchú montáž a demontáž zváracieho COčkového horáka. Zariadenie má zabudované kvalitný ventilátor, preto je určené aj pre dlhodobé používanie.

Pre svoj vysoký zaťažovateľ bezproblémovo zvára elektródy priemeru 3,25 a 4,0mm. Zariadenie s výbornými zváracími vlastnosťami, automatickou tepelnou ochranou proti preťaženiu so svetelnou signalizáciou a nasledovnými automatickými funkciami:
HOT START - pre dokonalé zapálenie zváracieho oblúku
ANTI STIC - pre zníženie zváracieho prúdu pri skrate prilepením elektródy
ARC FORCE - optimalizuje pritavenie elektródy


BONUS NAVYŠE:
+ 3 metrový horáka Binzel
+ 3 metrový kábel s držiakom elektród
+ 3 metrový kábel s uzemňovacou svorkou
+ štít
+ kladivko/kefa

UPOZORNENIE: v prípade ak stroj nezapájate priamo do siete ale medzi sieťou a zváračkou je predlžovací kábel. Je potrebné predlžovací kábel rozmotať aj z bubna, pre správne fungovanie stroja. Pre správny tok energie do stroja je potrebná min. hrúbka vnútorného predlžovacieho kábla 2,5mm.
- napätie: 230V / 5,4 KVA
- prúdový rozsah MIG: 50-200A
- prúdový rozsah MMA/TIG: 20-160A
- zaťažovateľ MIG 60%: 200A
- zaťažovateľ MMA/TIG 60%: 160A
- priemer drôtu: 0,6 - 1,0mm (hmotnosť cievky 1-5kg)
- priemer elektródy: 1,6 - 4,0mm
- váha: 12,8kg
- rozmer: 320x400x530mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Zariadenie zváracie SOLUTION LINE MIG/MMA/TIG 200

  • Kód produktu: Line 200
  • Dostupnosť: Skladom
  • 443,80€

  • Bez DPH: 369,83€


Štítky: Zariadenie zváracie SOLUTION LINE MIG/MMA/TIG 200