Čo je to XR FLEXVOLT?

Je to séria AKUMULÁTOROVÉHO náradia DeWALT s napájacím napätím 54V.
Rozsiahly čas prevádzky a výkon náradia je plne porovnateľný s napájaním 230V. Prvý krát môžu byť všetci profesionálny remeselníci skutočne nezávislí od siete... :o)

Táto inovácia znamená, že máte k dispozícii napájacie napätie 54V pre kompletnú sériu náradia, bez toho, aby vás obťažoval napájací kábel. DeWALT XR FLEXVOLT je jediný akumulátor na trhu, ktorý môže automaticky prepínať napätie 54V na 18V a opačne. Máte teda zaručenú použiteľnosť so súčasným 18V radom náradia XR. V takomto prípade bude kapacita vášho 18V akumulátora DeWALT trojnásobná :o)

Táto jedinečná akumulátorová uhlová brúska DeWALT má 54V bezuhlíkový motor, ktorý poskytuje vynikajúci výkon na všetky požadované aplikácie - rezanie aj brúsenie. Bezpečnosť, komfort a dlhú životnosť brúsky DeWALT vám zabezpečujú nasledovné vylepšenia: elektronická brzda, ktorá zastaví kotúč do 2 sekúnd po uvoľnení spínača, elektronická spojka minimalizuje spätný ráz a poskytuje vyššiu bezpečnosť a lepšiu ovládateľnosť. Pogumovaný povrch brúsky poskytuje lepší úchop a zvyšuje komfort pri práci. Zapustená aretácia kotúča umožňuje maximálnu hĺbku rezu a výrazne lepšiu ochranu aretačného tlačidla počas práce v stiesnených priestoroch. Ochranný kryt kotúča je nastaviteľný bez použitia náradia. Bočná rukoväť má možnosť uchytenia do dvoch polôh, čím sa zvyšuje pohodlie a kontrola vašej práce.

Vysokú životnosť brúsky zabezpečuje odolná sieťová ochrana v nasávacích otvoroch, čím sa znižuje možnosť vniknutia prachu do motorového priestoru.
Zaručene vám bude k spokojnosti slúžiť veľa rokov :o)


Balenie obsahuje:
dvojpolohová bočná rukoväť
ochranný kryt kotúča
kľúč na kotúč
FLEXVOLT nabíjačka
2 x 54V FLEXVOLT akumulátory 6,0Ah
odolný kufor T-Stak
Profesionálna akumulátorová uhlová brúska DeWALT

- typ: DeWALT DCG414T2
- výkon: 54V prevedenie XR Li-Ion/ 2x6,0Ah
- priemer kotúča: 125 mm
- počet otáčok: 9.000 /min
- závit vretena: M 14
- hmotnosť: 2,9 kg
- dĺžka: 400 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Aku brúska uhlová DCG414T2 /FLEXVOLT 54V - 2x6,0Ah/

  • Kód produktu: DCG414T2
  • Dostupnosť: Na objednávku
  • 549,95€

  • Bez DPH: 458,29€


Štítky: Aku brúska uhlová DCG414T2 /FLEXVOLT 54V - 2x6, 0Ah/