Robustný 18V+18V akumulátorový uhlový vrták Makita. Poslúži vám pri vŕtaní dier do ocele a dreva so širokým priemerom na ťažko dostupných miestach, či už špirálovitým, samo-rezným vrtákom alebo vykružovacou korunkou.

Vrták je vybavený robustným a efektívnym bezuhlikovým motorom, ktorý umožňuje dlhšiu výdrž akumulátora na jedno nabitie. Motor je navyše chránený XPT - vysokou ochranou proti prachu, nečistotám a fŕkajúcej vode, čím sa tak predlžuje celková životnosť stroja. Vďaka funkcií Vario si je možné regulovať otáčky pomocou sily stlačenia hlavného spínača. Po uvoľnení hlavného spínača motorová brzda okamžite zastaví celý roztočený mechanizmu. Robustná dvojstupňová prevodovka, pomocou ktorej si je možné dodatočne regulovať maximálny počet otáčok /min.

Spojka – bezpečnostná spojka, ktorá slúži ako odpojenie / vypnutie pohonu pri zablokovaní - zaseknutí vrtáku, počas vŕtania. Vyhnete sa tak tým nechcenému pretočeniu sa vrtáku v rukách. Taktiež je v ňom zabudovaná ochrana proti preťaženiu (kontrolka) a opätovnému nechcenému spusteniu (tlačidlo), počas menenia akumulátorov. Elektrický obmedzovač nábehu vám poslúži počas zapínania stroja, vďaka ktorému stroj „necukne“ - netrhne v rukách.

V prípade úplného zaseknutia stroja v materiály vám poslúži ľavo / pravý chod vrtáku, vďaka ktorému bude behom sekundy stroj odseknutý a pripravený pokračovať tam kde prestal.

Kovové skľučovadlo s upínaním 2mm až 13mm s kľúčovým uzamykaním aretácie vretena, pre jednoduchú výmenu a upnutie vrtákov či koruniek. Integrované dvojité LED svetlo s funkciou dosvitu, vám poslúži pre optimálne osvetlenie miesta práce. Vrták je vybavený dvoma prídavnými nastaviteľnými rukoväťami s gumeným ergonomickým plášťom pre dlhodobé - komfortné a bezpečné používanie počas práce.
_Uhlová vŕtačka_
Typ: DDA460Z
Napätie: 2x 18V*
Počet otáčok 1.stupeň: 0 - 350 ot/min
Počet otáčok 2.stupeň: 0 - 1400 ot/min

_Uhlová vŕtačka_
Max. vŕtací výkon - oceľ: 13 mm
Max. vŕtací výkon - drevo (špirálový): 50 mm
Max. vŕtací výkon - drevo (samorezný): 118 mm
Max. vŕtací výkon - drevo (vykružovací): 159 mm

Upínací rozsah skľučovadla: 2 - 13 mm
Rozmery (D x Š x V): 840 x 600 x 223 mm
Hmotnosť: 6,4 kg

*bez akumulátorov a nabíjačky

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Aku uhlová vŕtačka DDA460Z / LXT [2x18V, bez aku, nabíjačky, krabica]

  • Kód produktu: DDA460Z
  • Dostupnosť: Na objednávku
  • 475,81€

  • Bez DPH: 396,51€


Štítky: Aku uhlová vŕtačka DDA460Z / LXT [2x18V, bez aku, nabíjačky, krabica]