Pri práci so snežnou frézou RURIS Himalaya 602 neexistujú žiadne hranice alebo oblasti, ktoré by nebolo možné vyčistiť. Pohodlie a radosť z práce dopĺňajú vyhrievané rukoväte. Výkonný motor a prevodovka zvyšujú výkon RURIS snežnej frézy. Zároveň pre rýchle otáčanie okolo osi, čo najbližšie k zasnežovanej oblasti alebo pre zákruty v úzkych oblastiach, je fréza vybavená diferenciálom v prevodovke. Priemer kolesa 40 cm robí každú prekážku ľahko zdolateľnou a bezpečnou pre užívateľa. Vysoká svetlá výška, ktorú zabezpečujú kolesá, chráni podvozok a motor pred tvrdými predmetmi alebo kameňmi, ktoré môžu prísť do kontaktu s frézou. Motor sa štartuje automaticky, na kľúč.

Motor je vybavený vstavanou funkciou Winter Engine pre ochranu pred mrazom, a preto môže naštartovať v akomkoľvek mraze. Aj pre pohodlie užívateľov RURIS je Himalaya vybavený funkčným svetlometom, aby bolo možné pracovať v akýchkoľvek tepelných podmienkach a na akomkoľvek povrchu, svetlo je LED. Rýchlosť jazdy sa radí v krokoch v závislosti od hrúbky snehovej vrstvy. Užívateľ si môže zvoliť jednu zo 6 + 2 rýchlostí jazdy a tým je správne dimenzovaný čas používania a spotreba paliva. Zamrznuté snehové povrchy dokáže fréza RURIS Himalaya 602 brúsiť a rezať zamrznutý sneh vďaka profilu noža v tvare „Z“ .ktorým je fréza vybavená. Povrch zaťažený zamrznutým snehom zostane dokonale čistý.

Rýchlosť odvádzania je zabezpečená turbínou B4 s lopatkami umiestnenými za frézou, ktoré majú jedinú úlohu, hádzať sneh na diaľku, bez nátlaku na prevodovku a motor. Takto frézovaný materiál preberá turbína B4, ktorá ho silou vyhadzuje na veľkú vzdialenosť. Ovládanie snehovej trysky užívateľ vykonáva z riadiacej dosky obsluhou dvoch ovládacích pák: 1. Páka pre nastavenie uhla do 70 stupňov. 2. Páčka pre nastavenie smeru, kam chcete ukladať frézovaný materiál, orientácia môže byť vľavo vľavo vpravo 190 stupňov okolo osi.

Fréza  RURIS  Himalaya 602 je určená pre profesionálov do peších priestorov, kde je údržba potrebná a potrebná na dennej báze, bez ohľadu na snehovú pokrývku a tvrdosť.
Typ: Himalaya 602
Motor 4-takt: Loncin Winter Engine
Objem Motora: 212 cm3
Výkon: 7 HP
Záber šírka/výška: 66 cm / 51 cm
Prevody: 6 vpred + 2 vzad
Vzdialenosť odhadzovania: 11m
Otáčanie komína: 0° - 190° (kľukou)
Nastavenie výšky komína: cca 0° - 70° (pákou)
Priemer kolies: 35 cm
Rukoväte: vyhrievané
Svetlá: LED
Objem palivovej nádrže: 3 l
Štart: kľúčom
Hmotnosť: 102 kg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Fréza snehová benzínová RURIS Himalaya 602, záber (výška) 51cm x (šírka) 66cm, s pohonom, Loncin WinterEngine / 7HP

  • Kód produktu: 2014602
  • Dostupnosť: Skladom
  • 929,00€

  • Bez DPH: 774,17€


Štítky: Fréza snehová benzínová RURIS Himalaya 602, záber (výška) 51cm x (šírka) 66cm, s pohonom, Loncin WinterEngine / 7HP