Robustná aku chvostová píla Makita s novou technológiou XGT (40V), vďaka ktorej je stroj odolný voči nepretržitému píleniu, aj počas extrémnych podmienok. Poslúži vám pri rezaní materiálov ako sú drevo, drevo s klincami, tvrdé kovy či tehla, kdekoľvek kde je táto aku píla potrebná.

Píla je vybavená robustným a efektívnym bezuhlikovým motorom, ktorý umožňuje dlhšiu výdrž akumulátora na jedno nabitie. Motor je chránený XPT - vysokou ochranou proti prachu, nečistotám a fŕkajúcej vode, čím sa tak predlžuje celková životnosť stroja. Píla má navyše konštrukčne zosilnený prevod a vysoko účinné mazanie celého klzného mechanizmu.

Elektronický 2. stupňový prevod, pre nastavenie maximálnych kmitov /min. Vďaka funkcií Vario si je možné regulovať otáčky aj pomocou sily stlačenia hlavného spínača. Po uvoľnení hlavného spínača motorová brzda okamžite zastaví celý roztočený mechanizmus. Bezkľúčový upínací systém s rýchlou a pohodlnou výmenou štandardných ale aj väčších pílových listov.

Spodná časť stroja je vybavená oddeleným antivibračným pripojením pre akumulátor, čím sú vibrácie a nárazy na osadenom akumulátore zredukované. Naša firma Hurtík s.r.o. má s touto značkou veľmi dobré skúsenosti.

Integrované LED svetlo s funkciou dosvitu, ktoré vám poslúži pri osvetlení pracovného miesta. Určite oceníte na tele kladiva aj praktický nastaviteľný hák, za ktorý si je možné stroj zavesiť a zaistiť. Poslúži vám najmä pri prácach vo výškach ako sú lešenia či strechy. Ergonomický tvarovaná, pogumovaná rukoväť s rebrovaním pre bezpečné a dlhodobé~pohodlné používanie počas práce.
_Chvostová píla_
Typ: JR001GM201
Napätie: 40V
Počet kmitov 1.st.: 0 - 2300 /min
Počet kmitov 2.st.: 0 - 3000 /min
Dĺžka kmitu: 32 mm
Max. Ø rezu dreva: 255 mm
Max. Ø rezu oceľovej rúry: 130 mm
Hmotnosť: 4,2 kg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Aku píla chvostová JR001GZ / XGT [40V, bez aku, nabíjačka, krabica]

  • Kód produktu: JR001GZ
  • Dostupnosť: Skladom
  • 199,99€

  • Bez DPH: 166,66€


Štítky: Aku píla chvostová JR001GZ / XGT [40V, bez aku, nabíjačka, krabica]