Kompaktná akumulátorová reťazová píla Makita s dĺžkou lišty 35cm. Pílu využijete najmä pri pílení polien, kmeňov či konárov. Vďaka hmotnosti a upínaciemu háčiku, je píla taktiež vhodná aj pre prácu vo výškach.

Reťazová píla je poháňaná jednosmerným bez-uhlíkovým (bez-údržbovým) motorom, ktorý tak poskytuje stály vysoký výkon a maximálny krútiaci moment. Možnosť dvojstupňovej regulácie rýchlosti /min pomocou spínača na tele. Táto funkcia vám aj umožní dočasne vypnúť obmedzovač, pre široké či hrubé rezy. Preto je píla vybavená a chránená technológiou, proti prehriatiu a nadmernému vybitiu akumulátora.

Stroj je vybavený XPT ochranou, ktorá umožňuje použitie stroja aj v prostredí so zvýšenou prašnosťou a miernym kvapkaním. Pre bezpečnú prácu, vám poslúži motor, ktorý je taktiež vybavený s mechanickou brzdou, ktorá zastaví reťaz ihneď a reťazovou brzdou (SafteyMatic), proti spätnému rázu.

Jednoduchá výmena a napínanie reťaze, pomocou jediného kľúča s funkciou automatického premazávania reťaze. Olejová nádrž je skonštruovaná z priehľadného materiálu, pre kontrolu hladiny oleja. Vďaka LED kontrolke, ktorá signalizuje kapacitu akumulátora, budete mať vždy prehľad a vedieť kedy je akumulátory potrebné vymeniť / dobiť.

Pre pohodlnú a dlhodobú prácu, vám poslúži pogumovaná, ergonomický tvarovaná rukoväť s dvojitým bezpečnostným spínačom.
Typ: DUC306ZB
Dĺžka rezu: 30 cm
Rýchlosť reťaze: 0-20 m/s
Delenie pílovej reťaze: 3/8
Drážka: 1,3 mm
Akumulátor: Li-ion 2x18V
Olejová nádrž (reťaz): 0,2 l
Hmotnosť: 4,6 kg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Aku píla reťazová DUC306ZB / LXT [2x18V, bez aku, nabíjačky, krabica]

  • Kód produktu: DUC306ZB
  • Dostupnosť: Na objednávku
  • 249,90€

  • Bez DPH: 208,25€


Štítky: Aku píla reťazová DUC306ZB / LXT [2x18V, bez aku, nabíjačky, krabica]