Výkonný bezuhlíkový aku skrutkovač do sadrokartónu..

vhodný pre účinné a efektívne skrutkovanie sadrokartónových dosiek. Výkonný bezuhlíkový motor poskytuje maximálnu prevádzkovú dobu a kompaktnosť. Jedno z najľahších a najkompaktnejších náradí na trhu. Zaručuje pohodlnú prácu a prístup i do malých priestorov. Rýchloupínací zásobník na skrutky umožňuje uloženie väčšiny typov balenia skrutiek, čo umožňuje užívateľovi rýchlejšie upevnenie sadrokartónových dosiek.

Ľahké otváranie zásobníku na skrutky umožňuje rýchle odstránenie prachu zo sadrokartónu. Nastavenie pracovnej hĺbky bez použitia iného náradia a jemné nastavenie hĺbky skrutkovania zaručujú jednoduché, ale efektívne nastavenie. Zásobník na skrutky sa môže na náradí otáčať bez toho, aby muselo dôjsť k jeho vybratiu, čo umožňuje takmer bezproblémovú prácu aj v blízkosti rohov. LED diódové pracovné svetlo poskytuje vynikajúci svetelný výkon pri práci v obmedzených priestoroch alebo na miestach s nedostatočným osvetlením. Batérie s kapacitou 2,0Ah spoločne s bezuhlíkovým motorom ponúka extrémne dlhú prevádzkovú dobu a kompatibilitu s ostatným náradím rady 18 V XR.

Zablokovanie spúšťacieho spínača umožňuje použitie tohto náradia, bez toho aby ste museli držať stlačený spúšťací spínač. Ergonomicky navrhnutá gumová rukoväť poskytuje užívateľovi vynikajúci komfort. Toto náradie môže byť uchopené za kryt alebo za pištoľovú rukoväť. Náradie je dodávané so zaisťovacím koncovým kužeľom, aby ste mohli pracovať s rovnakým náradím na stavbách, na ktorých nemáte k dispozícii hromadné balenie vrtákov. Funkcia "nastav a zabudni" si pamätá jemné pracovné nastavenie hĺbky. Robustná a odolná konštrukcia zaručuje veľkú odolnosť v náročných prevádzkových podmienkach na stavenisku. Šikmý háčik na opasok, ktorý môžu používať praváci i ľaváci, umožňuje riadne upevnenie náradia na opasok alebo na pracovnú kapsu.
Akumulátor: 18V / 2,0 Ah
Max. krútiaci moment: 30 Nm
Počet otáčok: 0-4.400 ot./min.
Max. krútiaci moment (mäkký/tuhý): 5/30 Nm
Hmotnosť: 2,1 kg

Balenie: kufor TSTAK 2, 2x aku, multi-nabíjačka, záhlbník, magnetický skrutkovací nastavec 25 mm, podávač na klince, 2x dlhý bit k podávaču na klince

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Aku skrutkovač na sadrokartón DCF620D2K /18V - 2x2,0Ah/

  • Kód produktu: DCF620D2K
  • Dostupnosť: Skladom
  • 389,95€

  • Bez DPH: 324,96€


Štítky: Aku skrutkovač na sadrokartón DCF620D2K /18V - 2x2, 0Ah/