Čo je to XR FLEXVOLT?

Je to séria AKUMULÁTOROVÉHO náradia DeWALT s napájacím napätím 54V.
Rozsiahly čas prevádzky a výkon náradia je plne porovnateľný s napájaním 230V. Prvý krát môžu byť všetci profesionálny remeselníci skutočne nezávislí od siete... :o)

Táto inovácia znamená, že máte k dispozícii napájacie napätie 54V pre kompletnú sériu náradia, bez toho, aby vás obťažoval napájací kábel. DeWALT XR FLEXVOLT je jediný akumulátor na trhu, ktorý môže automaticky prepínať napätie 54V na 18V a opačne. Máte teda zaručenú použiteľnosť so súčasným 18V radom náradia XR. V takomto prípade bude kapacita vášho 18V akumulátora DeWALT trojnásobná :o)

Akumulátorová chvostová píla DeWALT má spínač s citlivým nastavením rýchlosti. Spínač je možné nastaviť/zaistiť pre trvalý chod píly. Svorka pre upnutie pílového nástroja má dve polohy, čo umožňuje pohodlné rezanie a zvyšuje univerzálnosť píly. Otočná nastaviteľná pätka s otvorenou hornou časťou zaručuje dokonalú stabilitu a viditeľnosť pílového nástroja počas rezania. Rýchloupínacie pákové upínanie pílových nástrojov bez použitia iného náradia umožňuje rýchlu a komfortnú výmenu v prípade, že potrebujete rezať akýkoľvek iný materiál. Vďaka rozsiahlemu výberu pílových listov môžete rezať prakticky čokoľvek - akékoľvek drevo, všetky kovy, tehly, stavebné izolácie, či vašu pílu DeWALT použiť ako významného pomocníka pri porcovaní kostí na rodinnej zabíjačke :o)

LED osvetlenie poskytuje väčší komfort, presnosť a bezpečnosť vašej práce. Akumulátorová píla DeWALT má výnimočne zdokonalenú ergonómiu a zaručene vám bude k spokojnosti slúžiť veľa rokov :o)


Balenie obsahuje:
FLEXVOLT nabíjačka
2 x 54V FLEXVOLT akumulátory 6,0Ah
odolný kufor
Profesionálna akumulátorová chvostová píla DeWALT

- typ: DeWALT DCS388T2
- výkon: 54V prevedenie XR Li-Ion/ 2x6,0Ah
- počet zdvihov: 3.000 z/min
- dĺžka zdvihu: 28,6 mm
- max. rezná kapacita (drevo): 300 mm
- max. rezná kapacita (oceľové profily a trubky): 130 mm
- max. rezná kapacita (PVC): 160 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Aku píla chvostová DCS388T2 /FLEXVOLT 54V - 2x6,0Ah/

  • Kód produktu: DCS388T2
  • Dostupnosť: Skladom
  • 499,90€

  • Bez DPH: 416,58€


Štítky: Aku píla chvostová DCS388T2 /FLEXVOLT 54V - 2x6, 0Ah/