Stacionárny, dvoj - valcový olejový kompresor s radovým agregátom a remeňovým pohonom. Plniaci výkon kompresora 500l/min (aj pri maximálnom tlaku) s objemom nádrže 270l. Určený pre profesionálne účely ako auto-mobilový priemysel, drevoobrábací priemysel, výrobné linky dielne atp. s možnosťou vzduchového náradia.

UPOZORNENIE: nezabudnite si vždy porovnať spotrebu náradia v l/min a bar-och pre optimálny chod kompresora. Pre výber valcového kompresora je preto jedným z najdôležitejších údajov - efektívne dodávané množstvo vzduchu, teda plniaci výkon kompresora.

Motor kompresora o výkone 4 kW s napájaním do siete na 400V. Možnosť nastavenia pracovného tlaku do 10 bar-ov vďaka regulátoru tlaku na tele s manometrami, pre kontrolu tlaku v nádrži a na výstupe. Plnoautomatická prevádzka je zabezpečená s kvalitným tlakovým spínačom (Condor) a poistným ventilom ktorý slúži na to aby sa nádrž nepretlakovala. Spätný ventil ktorý zabezpečuje to, aby natlakovaný vzduch neunikal z nádrže. Vzduchový filter, umiestnený na bloku motora s odkaľovacím ventilom na spodku nádoby pre jednoduché vypúšťanie kondenzátu (usadenej vody) čím predídete vnútornej korózií nádrže a zabezpečíte si tak, správne fungovanie pripojených nástrojov či samotného kompresora.

Pre pripojenie hadice s náradím na tlakový výstup vzduchu vám poslúži 3/4" kovový guľový ventil.

Pod nožičkami sa nachádzajú silentbloky ktoré zabezpečujú maximálnu stabilitu kompresora, aj počas produkovania stlačeného vzduchu na maximum.

Dvoj - valcové kompresory poháňané klinovým remeňom majú kultivovanejšiu a tichšiu prevádzku. Remenica je zárukou väčšej efektivity kompresora a tiež napomáha k účinnejšiemu chladeniu kompresora a elektromotora s vrtuľou okolo ktorej sa točí. Vďaka remeňovému pohonu má kompresor aj výrazne dlhšiu životnosť :o)

Dlhotrvajúca životnosť stroja aj vďaka 2+1 ročnej záruke na stroj a 15 ročnej anti-korozívnej záruke na vzdušník.
Typ: A714000
Napätie: 400V

Výkon motora: 4000W
Tlak: 10 bar
Sací výkon: 630 l/min
Plniaci výkon: 500 l/min
Otáčky: 1000 ot/min.

Objem vzdušníka: 270 l
Hlučnosť: 77 dB
Rozmery (DxŠxV): 705 x 750x 1800 mm
Hmotnosť: 169 kg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Kompresor stacionárny UNM STS 630-10-270 Base

  • Kód produktu: H872000
  • Dostupnosť: Skladom
  • 2 259,90€

  • Bez DPH: 1 883,25€


Štítky: Kompresor stacionárny UNM STS 630-10-270 Base