Benzínový čistič s vysokotlakovým umývaním, pre (profesionálne) každodenné použitie. Vhodný pre priemyselné umývanie do stavebníctva alebo poľnohospodárstva. Ľahko a jednoducho si poradí s umývaním veľkých dopravných prostriedkov a záhradnej techniky ako sú kombajny, traktory, kamióny, dodávky, mini-vany či návesy. S vysokotlakovým čističom je možné umývať nie len stroje, ale taktiež aj kamenné múry, steny, chodníky, terasy, garáže či bazény. Možnosti využitia sú takmer nekonečné ∞

UPOZORNENIE: Počas prevádzky benzínového vysokotlakového čističa je dôležité - optimálne dodávané množstvo vody, aj v prípade ak je čistič vybavený vstavaným prisávacim čerpadlom. Ako správne zapojiť hadicu k zdroju vody, aby ste vytvorili dostačujúci podtlak pre čistič nájdete v záložke "média" (obrázok / videá).

BEZ POUŽITIA KÁBLOV A ELEKTRINY - bez rizika skratu vo vlhkom prostredí.

Zariadenie je poháňané overeným Briggs & Stratton OHV benzínovým motorom, o výkone 13.5 HP, ktorý vám pri pravidelnej údržbe poskytne roky bezporuchovej prevádzky. Motor je navyše vybavený digitálnym počítadlom moto-hodín, ktoré ukazuje celkový čas motora v prevádzke. Výhodou a jednou z možností štartovania je elektrický štart pomocou kľúčika, čím vysokotlakový čistič dokážete ľahko a jednoducho naštartovať bez akejkoľvek fyzickej námahy. Pri vysokotlakovom čističi taktiež nechýba klasický manuálny (naťahovací) ručný štart. V prípade úplného vybitia batérie je súčasťou balenia aj nabíjačka, vďaka ktorej batériu na stroji nabijete rýchlo a pohodlne.

Elektronika na stroji je izolovaná voči vode s miernym tlakom. Pre úplnú bezpečnosť a izoláciou je batéria umiestená pod strojom, ktorá je dodatočne chránená izolovaným kovovým krytom.

"Ochranný systém motora" zabezpečuje maximálnu ochranu pri nedostatku oleja v motore či čerpadle, čo je zárukou dlhšej životnosti stroja. Celá mechanická časť stroja je od konštrukcie čističa oddelená anti-vibračnými vložkami, vďaka ktorým stroj počas prevádzky netrasie, práve naopak tlmí.

Možnosť regulácie vždy konštantného tlaku od 90 do 275 bar-ov s maximálnym prietokom vody 18 l/min. Umývanie s týmto vysokotlakovým čističom sa tak stáva jednoduché aj pri veľkých plochách.

Mobilný čistič Gaspper GP3600BD je vybavený už so vstavaným čerpadlom, ktoré dokáže prisávať vodu. Jednoduchá údržba celokovového čerpadla s hlavou skonštruovanej z mosadze, ktorá značne predlžuje dĺžku používania vysokotlakového čerpadla aj celého stroja. Je to trieda PREMIUM, ktorá sa vyznačuje vysokými parametrami a dlhou životnosťou.

Kvalitný SLOVENSKÝ výrobok - vysokotlakové čističe Waspper a Gaspper sú vyvíjané a vyrábané na Slovensku.

Zariadenie je vybavené s robustnou 15m dlhou gumenou hadicou a rozoberateľnou ergonomickou pištoľou pre maximálny užívateľský komfort. Súčasťou čističa sú aj trysky na pištoľ s 0°, 15°, 25 °, 40° uhlom a tryskou na aplikovanie saponátu. Jednoduchú a pohodlnú prepravu či mobilitu tohto pracanta vám zaručí robustná - ergonomický tvarovaná rukoväť s penovým plášťom a veľké kovové kolesá s plnohodnotným gumeným dezénom.

Vďaka tomuto je práca s vysokotlakovým čističom Gaspper GP3600HA ľahká, príjemná a komfortná; aj pri veľkých plochách :o)

Heslom Waspperu a Gaspperu je "jedna wapka na celý život".
Waspper a Gaspper v spolupráci s našou firmou Hurtík s.r.o. ponúka široký výber kvalitných tlakových benzínových čističov s veľkým servisným zázemím na náhradné diely.
Typ: GP4000BD
Motor: Briggs & Stratton XR2100
Výkon: 10 kW / 13,5 HP
Max. pracovný tlak: 250 bar
Max. prietok vody: 18 l/min
Regulácia tlaku: 90 - 275 bar
Typ trysiek: 0°, 15°, 25°, 40°, saponátová, rozprašovacia (5v1)
Dĺžka hadice: 15 m
Objem motora: 420 cm3 (OHV)
Objem olejovej nádrže: 1,1 l (10w40)
Sýtič: Mechanický
Elektroštart: kľúčový
Čerpadlo: prisávacie
Rozmery (dxšxv): 760 x 570 x 960 mm
Hmotnosť: 71,5 kg

*súčasťou balenia je olej do motora + nabíjačka pre nabíjanie akumulátora na elektrický štart

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Čistič vysokotlakový benzínový GP4000BD, 275bar, 18 l/min

  • Kód produktu: GP4000BD
  • Dostupnosť: Skladom
  • 1 199,00€

  • Bez DPH: 999,17€


Štítky: Čistič vysokotlakový benzínový GP4000BD, 275bar, 18 l/min