Priemyselný vysávač Makita s poloautomatickým čistením je vhodný na mokré aj suché vysávanie. Certifikovaný je podľa normy pre prachy triedy prašnosti L. Kvalitný kruhový polyesterový filter s veľkou plochou zaručuje vysoký výkon odsávania. Vďaka nízkej váhe a kompaktnej konštrukcii je ideálny pre mobilné nasadenie. Vysávač je určený na odsávanie na elektrickom náradí a na čistenie na staveniskách, v dielňach atp.

Pri použití s elektrickým náradím oceníte zásuvku na vysávači, ktorá automaticky zapína/vypína vysávač - dobehová automatika sa postará o úplné vyprázdnenie odsávacej hadice. Push & Clean – jednoduché vzduchové poloautomatické čistenie filtra (na zapnutom vysávači upcháte rukou dýzu), stlačením tlačidla sa filter prečistí. Filter je možné opláchnuť aj vodou a následne vysušený ho znova použiť.

Praktické skladovanie príslušenstva s jednoduchým navinutím kábla, sacej hadice vďaka hákom a gumenému upínaciemu opasku na tele.

Balenie obsahuje: saciu hadica (Ø 32 mm / 3,5 m), medzikus rukoväte, 3 sacie trubice, 2 sacie rúry, podlahová, univerzálna a škárovacia hubica, háky na telo, 1 polyesterový okrúhly filter, 1 textilné a igelitové vrecko
Výkon: 1000 W / 230 V
Max. vzduchový výkon: 3600 l/min.
Podtlak: 210 hPa (mbar)
Objem nádrže: 25 l
Priemer / dĺžka sacej hadice: 32mm / 3,5m
Dĺžka kábla: 5m
Hmotnosť: 8kg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Vysávač priemyselný VC2512L

  • Kód produktu: VC2512L
  • Dostupnosť: Skladom
  • 172,10€

  • Bez DPH: 143,42€


Štítky: Vysávač priemyselný VC2512L